84 találatok száma
Virgoncok Bábcsoport: A kiskondás (bábmese) (Duna Menti Tavasz - 2018)
Részletek
Rendező: Csiffári Renáta A csoport fenntartója: Vámbéry Ármin Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Dunaszerdahely Kategória: bábos A darab műfaja: bábmese Szerző: Himmler Zsófia népmese-dramatizációi alapján Cím: A kiskondás Ezt vallják magukról: Az iskolánkban... Bővebben
Bakancsosok (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Álló Krisztina–Kántor Barbara: Utak Károlyi Amy–Álló Krisztina, Kántor Barbara: Rövid életrajz Iskola: – Művészeti vezető: Mráz Vilma Kategória: VI. kategória – énekelt, megzenésített versek
Tóth Tamás (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Fekete István: Édesapám Iskola: MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Horváth Péter Kategória: IV. kategória – próza
Köles Bence (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Tallósi Béla: Vonatra várók Iskola: MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Simon Beáta Kategória: IV. kategória – próza Egyéb díj: Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző
Gaál Alexandra (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Móricz Zsigmond: Judith és Eszter Iskola: Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Mgr. Kiss Ágota Kategória: IV. kategória – próza
Marcell Viktória (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Baka István: Átutazóként Iskola: Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Mgr. Soóky Ágota Kategória: IV. kategória – vers
Fodor Dóra (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Szabó Lőrinc: Semmiért egészen Iskola: Vámbéry Ármin Gimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Mgr. Fonód Júlia Kategória: IV. kategória – vers
Béhr László István (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Szabó Lőrinc: A rabszolga Iskola: MTNY Magángimnázium, Dunaszerdahely Felkészítő: Simon Beáta Kategória: IV. kategória – vers
Tóth Angelika (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Süveg Márk: Tükür mogul Iskola: Egészségügyi Középiskola, Dunaszerdahely Felkészítő: Török Mária Kategória: IV. kategória – vers Helyezés: 1.
Pálfy Vince (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2017)
Részletek
Produkció: Béres Tamás: Apám illata Iskola: Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely Felkészítő: Mgr. Hykeš Tamara Kategória: III. kategória – próza
84 találatok száma