Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold népmesemondó verseny – válogató, Várhosszúréten

Ipolyi Arnold népmesemondó verseny – válogató, Várhosszúréten


Esemény részletek


A regionális elődöntőt 2014. május 15-én, csütörtökön 8.30 órai kezdettel rendezünk Várhosszúréten, a Buzgó kultúrházban.

Eredmények:

Fullscreen Mode

Az elődöntő programja:
8:30 – 9:00 Prezentáció
9:00 – 9:10 Megnyitó
9:10 – 12:15 Verseny
12:15 – 12:45 Frissítők
12:45 – 13:45 Szakmai értékélés a felkészítők részére (a helyi Kézműves Központ megtekintése, valamint kézműves foglalkozások a résztvevő gyerekek számára)
13:45 Eredményhirdetés

A versenyzők jegyzéke:

Versenyző:

Kategória:

Település:

Felkészítő:

Iskola:

Hajdu Tímea

3

Szádalmás Kolesár Izabella MTNYAI – Szádalmás
Szántó Viktória

3

Szádalmás Kolesár Izabella MTNYAI – Szádalmás
Molnár Kornélia

3

Kecső Szcsuka Edit MTNYAI – Pelsőc
Farkas Máté

2

Borzova Szcsuka Edit MTNYAI – Pelsőc
Bastyúr Dávid

3

Szilice Gyuricza Szitai Xénia Fábry Zoltán – Rozsnyó
Fazekas Attila

3

Barka Tamás Ákos Fábry Zoltán – Rozsnyó
Tokár Loréna

1

Rozsnyó Szentpétery Gabriella, Mogyorósi Katalin Róth óvoda – Rozsnyó
Korintuš László

1

Hárskút Szentpétery Gabriella, Mogyorósi Katalin Róth óvoda – Rozsnyó
Zagiba Tamás

4

Jólész Tamás Éva P.J.Šafárik Gimn – Rozsnyó
Tóth Lilla

2

Rozsnyó Máté Mónika Református Al – Rozsnyó
Várady Eszter

2

Rozsnyó Farkas Alíz Református Al – Rozsnyó
Badin Álmos Bence

2

Rozsnyó Farkas Alíz Református Al – Rozsnyó
Gyenes Ferenc

2

Rozsnyó Farkas Alíz Református Al – Rozsnyó
Uličná Lucia

3

Rozsnyó Nyéky Anna Református Al – Rozsnyó
Korintus Réka

3

Rozsnyó Tóth Sándor Református Al – Rozsnyó
Brúgós László

3

Rozsnyó Tóth Sándor Református Al – Rozsnyó
Icso Bereniké

3

Rozsnyó Tóth Sándor Református Al – Rozsnyó
Nagy Andrea

3

Rozsnyó Tóth Sándor Református Al – Rozsnyó
Podracky Nikolett

3

Rozsnyó Tóth Sándor Református Al – Rozsnyó
Vajner Bettina

3

Rozsnyó Nyéky Anna Református Al – Rozsnyó
Bolaček Vanda

3

Sajószentkirály Kovács Beáta Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Veréb Fanni

2

Tornalja Tímár Csilla Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Lukács Flórián

2

Tornalja Tímár Csilla Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Gál Georgína

2

Tornalja Kiss Sarolta Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Pierzchala Virág Anna

2

Tornalja Kiss Sarolta Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Tajboš Anasztázia

3

Csoltó Dusza Ildikó Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Országh Róbert István

3

Tornalja Kosztúr Ágnes Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Kocsis Anna Viktória

3

Tornalja Kovács Beáta Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Köböl Edina

3

Martinfalva Ligárt Nikolett Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Kuchta Miklós

2

Tornalja Babús Melinda Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Szőke András

2

Harmac Tímár Csilla Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Orosz János István

3

Tornalja Mgr.Szászi Edina Kazinczy Ferenc AI – Tornalja
Lenkey Gábor

3

Lekenye Lukács Veronika Gimnázium Tornalja


Egyenes ágon továbbjutó az országos döntőbe:

Zagiba Tamás (Jólész, felkészítője: Tamás Éva, iskola: P. J. Šafárik Gimn – Rozsnyó) – 4. kategória

 

Rövid URL
ID56714
Módosítás dátuma2014. május 20.

Hibát talált?

Üzenőfal