Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos elődöntője, Füleken

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos elődöntője, Füleken


Esemény részletek


2015. május 20., szerda, 8.30 órai kezdettel Füleken, a Művészeti Alapiskola B épületében (Koháry tér 8.).

Az elődöntő programja:

8:00–8:30 Prezentáció
8:30–8:40 Megnyitó
8:40–12:30 Verseny (1. és 2. kategória – Művészeti Alapiskola / 3. és 4. kategória – Magyar Közösségi Ház)
12:30–13:00 Frissítők
13:00–14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére / a Füleki Vármúzeum állandó és időszakos tárlatainak megtekintése, valamint múzeumpedagógiai foglalkozások a résztvevő gyerekek számára
14:00 Eredményhirdetés

Résztvevők:

 1-2. kategória:

Versenyző: Település:
Barta Barbara Losonc
Barta Réka Vanda Losonc
Básti Gabriella Almágy
Berky Francesca Fülek
Berky Ofélia Csákányháza
Bogdány Emese Béna
Botos András Sávoly
Botos Erika Gömörsíd
Botos Sándor Gömörsíd
Botoš Máté János Fülek
Csöbönyei Lili Losonc
Dani Annamária Csoma
Dani Tamás Csoma
Danyi Barbara Csoma
Deák Annamária Vecseklő
Deák Lara Almágy
Gáspár Bianka Ragyolc
Horváth Dávid Fülek
Keszeg Ela Ilona Losonc
Kökény Arnold Ragyolc
Konopka József Losonc
Kovács Kinga Ragyolc
Kováč Virgínia Sávoly
Magtamáš Zille Losonc
Mihalovics Zsófia Fülek
Moravcsík Viktória Béna
Oláh Katalin Ragyolc
Oláh Rosalinda Csákányháza
Puporka Adrián Csákányháza
Puporka Friderika Csákányháza
Radics Réka Mária Fülek
Radič Ramóna Csákányháza
Sváčik Dávid Szebasztián Losonc
Šuhaj Zsolt Losonc
Tóth Bernadett Panyidaróc
Zilíz Anikó Losonc

 3. kategória:

Versenyző: Település:
Agócs Emese Almágy
Agócs Eszter Almágy
Bari Gabriella Fülek
Bari Kamilla Béna
Barna Angelika Fülek
Bencsik Dávid Ragyolc
Botos Annabella Andrea Ragyolc
Botoš Kevin Fülek
Csányi Mátyás Béna
Csörnök Ádám Ajnácskő
Dávid Szimóna Síd
Deák Dániel Vecseklő
Fazekas Lóránt Síd
Galamb Krisztián Ragyolc
Gáspár András Fulek
Horváth Elizabeth Újbást
Jeges Alexander Ragyolc
Kovács Krisztián Terbeléd
Kovács Mátyás Ragyolc
Kovács Viktória Béna
Magtamáš Csilla Losonc
Mihályi Evelin Panyidaróc
Molnár Dóra Tajti
Molnár Nicolasz Fulek
Nagy Nikoletta Fülek
Oláh Elisabeth Fulek
Oláh Kálmán Fülek
Oláh Leticia Síd
Ondrejšík Tamás Fülek
Simon Zsuzsanna Fülek
Szabó Viktória Fülek
Szódeák Dávid Sőreg
Tóth Dávid Óbást
Urbančok Erik Ragyolc
Varga Krisztián Losonc

 

Rövid URL
ID65853
Módosítás dátuma2015. április 29.

Hibát talált?

Üzenőfal