Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold népmesemondó verseny – országos döntő, Rozsnyón

Ipolyi Arnold népmesemondó verseny – országos döntő, Rozsnyón


Esemény részletek


2014. június 16-án, hétfőn Rozsnyón a Történelmi Városháza épületében.

Az V. Ipolyi Arnold szlovákiai magyar népmesemondó verseny országos döntőjének eredményei, 2014:

Aranysáv:

A versenyző neve:

Település:

Iskola / szervezet:

Kategória:

Agócs Eszter Almágy MTNYAI – Almágy

2

Bencz Zsolt Gímes Alapiskola, Gímes

2

Botos Erika Gömörsíd MTNYAI – Gömörsíd

2

Botos Máté Fülek Mocsáry Lajos AI, Fülek

2

Dóczi Boldizsár Kiskövesd Magyar Óvoda – Kiskövesd

1

Galamb Krisztián Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Góra Nikoletta Párkány Ady Endre Alapiskola, Párkány

2

Horváth Noémi Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

3

Kovács Mátyás Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Lenárt Dóra Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

2

Mács Zille Anna Rimaszombat Óvoda – Rimaszombat

1

Országh Róbert István Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Oszlík Kinga Kéty Párkányi Gimnázium

4

Varga Ákos Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Varga Ákos Dezső Serke Szombathy Viktor AI – Feled

3

Veréb Fanni Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Zagiba Tamás Jólész P.J.Šafárik Gimn – Rozsnyó

4

Botos Kevin Gömörsíd MTNYAI – Gömörsíd

2

Különdíj: Botos Kevin

Ezüstsáv:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Adamik Tamás Tany Móra Ferenc Alapiskola, Tany

2

Antal Márk Serke Szombathy Viktor AI – Feled

2

Baka Rebeka Kéty Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Balla Éva Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Bencz Levente Gímes Alapiskola, Gímes

2

Birčák Miriam Garampáld Kisgyarmat

1

Csank Mátyás Gömördétér Tompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Czajlik Boglárka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Dávid Szimona Gömörsíd Mocsáry Lajos AI – Fülek

3

Farkas Dániel Rimaszombat Tompa Mihály AI – Rimaszombat

3

Fodor Elisabeth Muzsla Endrődy János Alapiskola, Muzsla

3

Guttmann Márk Martos Református Alapiskola Martos

2

Herman Ákos Garampáld Ady E. AI Párkány, Csemadok-Kisgyarmat

3

Icso Bereniké Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Juhos Tamara Felsőszeli Széchenyi István MTNYAI és Óvoda

3

Korintus Réka Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Kórósi Virág Nagymegyer Vasút utcai óvoda, Nagymegyer

1

Kucman Kitti Köbölkút Stampay János Alapiskola, Köbölkút

3

lllés Panka Fülekpüspöki egyéni nevezés

1

Lukács Flórián Tornalja Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Mihalovič Veronika Taksony Széchenyi István MTNYAI és Óvoda,

2

Molnár Dóra Tajti MTNYAI – Almágy

2

Molnár Jenifer Serke Szombathy Viktor AI – Feled

3

Németh Enikő Kéty Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

2

Ondrejšík Tamás Fülek Ifjúság Utcai AI – Fülek

3

Pinke Jakab Zoltán Perbete Alapiskola, Perbete

3

Ragány Szidónia Szomotor MTNYA – Szomotor

3

Ragány Vivien Szomotor MTNYA – Szomotor

3

Riedly Miklós Kristóf Ipolypásztó Egyházi Alapiskola és Óvoda, Érsekkéty

3

Simon Boglárka Rimaszombat Tompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Szőke András Harmac Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

2

Tóth Máté Kisújfalu Alapiskola Kisújfalu

2

Uličná Lucia Rozsnyó Református Al – Rozsnyó

3

Varga Renáta Deáki Deáki Alapiskola

3

Vincze Friderika Jéne Tompa Mihály AI – Rimaszombat

2

Žiaček Margaréta Zsigárd Alapiskola Zsigárd

3

Bronzsáv:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Bolaček Vanda Sajószentkirály Kazinczy Ferenc AI – Tornalja

3

Csáky Máté Ipolybalog Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog

3

Dömény Dóra Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

3

Fukáč Bence Nagydaróc egyéni nevezés

1

Görcs Lara Egyházkarcsai AI Egyházkarcsai Alapiskola

2

Haris Zsóka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Kendi Fruzsina Kisgéres MTNYA – Kisgéres

2

Lukács Bence Márk Somorja Corvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Marczibál Bence Nádszeg Alapiskola és Óvoda Nádszeg

3

Mátyás Bálint Nádszeg Alapiskola és Óvoda Nádszeg

1

Moravcsík Viktória Béna MTNYAI – Béna

2

Ollé Nancy Ipolyszakállos Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos

2

Pekarik Enikő Battyán MTNYA – Bacska

2

Pongrácz Emese Somorja Tejfalu Corvin Mátyás MTNY Alapiskola, Somorja

3

Urbančok Erik Ragyolc MTNYAI – Ragyolc

3

Varga Réka Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Zsoldos Virág Ágnes Nagymegyer Bartók Béla MTNY Alapiskola, Nagymegyer

2

Különdíj:

A versenyző neve: Település: Iskola / szervezet:

Kategória:

Herman Mónika Garampáld

5

 

Az országos döntő programja:

8:00-8:30 – Prezentáció
8:30-9:00 – Megnyitó
9:00-10:30 – A verseny első része
– kamaraterem I. – 1. és 2. kategória
– kamaraterem II. – 3., 4., 5. kategória
10:30-10:50 – Szünet, népi ételkóstoló
10:50-12:15 – A verseny második része
12:15-12:30 – Szünet
12:30-13:30 – A verseny harmadik része
13:30-14:30 – Ebéd
14:45-15:10 – „Dudásom, dudásom…” – Kurdi Gábor hangszerbemutatója, mesél Kovács Marianna (Százhalombatta)
15:10-15:45 – Játszóház és táncház a résztvevő gyerekek számára
15:45-16:30 – A Paramisi Társulat (Varsány) Kis Miklós című előadása
15:30-16:30 – Szakmai értékelés a felkészítők részére
16:45-17:15 – Ünnepélyes díjkiosztás
17:30 – Vacsora, hazautazás

Az egész nap folyamán közreműködik és a jó hangulatról gondoskodik Kurdi Gábor dudás (Tata), a Fölszállott a páva 2014 2. helyezettje.

 

Rövid URL
ID56717
Módosítás dátuma2014. június 17.

Hibát talált?

Üzenőfal