Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Kisgéresen
2017. május 3-án, szerdán, Kisgéresen, a kultúrházban.
Program:
9:00 – 9:30 Prezentáció
9:30 – 9:40 Megnyitó
9:40 – 12:15 Verseny
1., 3. kategória – (könyvtárt) / 2. és 4. kategória – (tanácsterem)
12:15 – 13:00 Ebéd – a helyi óvodában
13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére / Interaktív mesefoglalkozás a résztvevő gyerekek számára
14:00 Eredményhirdetés
Ebédet a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.
Továbbá értesítjük önöket, hogy a VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2017. június 4 – 5-én, Rozsnyón kerül megrendezésre.
Bővebb információk:
Szakmai kérdések tekintetében: Varga Norbert, 0908/041947
Szervezési kérdések tekintetében: Huszár László, 0905/358 529
Versenyzők:
Versenyző neve: | Versenyző lakhelye: | Kategória: | Iskola, óvoda: |
Dóczi Balambér | Kiskövesd | 1. kategória (óvoda) | Magyar Óvoda – Kiskövesd |
Dóczi Boróka | Kiskövesd | 1. kategória (óvoda) | Magyar Óvoda – Kiskövesd |
Bagos Lilla Èdua | Szinyèr1 | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola és Óvoda Boly |
Bertics Boglárka | Nagykapos | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola Csicser |
Cicu László | Dobra | 2. kategória (1-3. évf.) | Bélyi Magyar Alapiskola |
Dóczi Boldizsár | Kiskövesd | 2. kategória (1-3. évf.) | MTNYAI – Bodrogszerdahely |
Furik András Csaba | Kisgéres | 2. kategória (1-3. évf.) | Magyar Alapiskola, Kisgéres |
Ilko Júlia | Lelesz | 2. kategória (1-3. évf.) | Magyar Alapiskola, Kisgéres |
Kaszonyi Kristóf | Nagykapos | 2. kategória (1-3. évf.) | Magyar Ref. Alapiskola Vaján |
Kendi Fruzsina | 3. kategória (1-3. évf.) | Királyhelmeci gimnázium | |
Lengyel Tíria | Királyhelmec | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Molnár Orsolya Panna | Csicser | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola – Csicser |
Petro Anna | 3. kategória (1-3. évf.) | Királyhelmeci gimnázium | |
Pogány Zsófia | Perbenyík | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Racsko Máté | Csicser | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola |
Šivák Lucia | Királyhelmec | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Tirpák Attila | Kisgéres | 2. kategória (1-3. évf.) | Magyar Alapiskola, Kisgéres |
Tóbiás Simona | Vaján | 2. kategória (1-3. évf.) | Magyar Ref. Alapiskola Vaján |
Tonté József Izmael | Királyhelmec | 2. kategória (1-3. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Varga Erik | Ágcsernyő | 2. kategória (1-3. évf.) | Bélyi Alapiskola |
Balog Máté | Királyhelmec | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiska – Királyhelmec |
Blanár Ábel | Kisgéres | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Brezo Ferenc | Battyán | 3. kategória (4-6. évf.) | Királyhelmeci Gimnázium |
Dubík Sonja Antoinette | Királyhelmec | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Jacko Tibor | Csicser | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola Csicser |
Kiss Lili | örös | 3. kategória (4-6. évf.) | MTNYAI, Kisgéres |
Kozsár Zsombor | Királyhelmec | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Kraus Viktor Máté | Mokcsamogyorós | 3. kategória (4-6. évf.) | Magyar Ref. Alapiskola Vaján |
Kulcsár Norbert | Szentes | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Majzer Boglárka | Csicser | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Csicser |
Szabó Ádám | Bély | 3. kategória (4-6. évf.) | Bélyi Alapiskola |
Szaxon Zsófia | Boly | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola és Óvoda, Boly |
Tóth András | Csicser | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola és Óvoda, Boly |
Tóth Dávid János | Királyhelmec | 3. kategória (4-6. évf.) | Alapiskola – Királyhelmec |
Varga Klaudia | Bély | 3. kategória (4-6. évf.) | Bélyi Alapiskola |
Ragány Szidónia | Szomotor | 4. kategória (7-9. évf.) | Alapiskola – Szomotor |
Ragány Vivien | Szomotor | 4. kategória (7-9. évf.) | Alapiskola – Szomotor |
Szálka Vivien | Perbenyík | 4. kategória (7-9. évf.) | Gimnázium Királyhelmec |
Vojtko Máté | Csicser | 4. kategória (7-9. évf.) | Magyar Ref. Alapiskola Vaján |