Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Ragyolcon

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Ragyolcon


Esemény részletek


2021. október 12-én, kedden 8:00 órai kezdettel, a Ragyolci Kulturális Központban.

Az elődöntő programja:

8:00 – 8:30      Prezentáció
8:30 – 8:40      Megnyitó
8:40 – 12:30    Verseny
12:30 – 13:00  Frissítők
13:00 – 14:00  Szakmai értékelés a felkészítők részére, Mozgásos játékok a résztvevő gyerekek számára
14:00               Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Kategória: Versenyző: Lakhely:
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Katrina Dobfenek
Základná škola-Alapiskola, Čamovce-Csoma 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dani Mirella Csoma
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Hegyi Dániel Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Nagy Dániel Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Almágy 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pataki Benjamin Ajnácskő
II. Koháry István Alapiskola – Fülek 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Soós Adrienn Perse
Základná škola-Alapiskola, Čamovce – Csoma 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Szitai Ákos Csoma
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Csenge Monika Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Ádám Levente Péterfala
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bari Tamás Fülek
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bavko Viktória Ipolykér
Mocsáry Lajos Alaiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Berky Giovanni Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Botos Jasmína Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Botos Jessica Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Almágy 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gallo Árpád Újbást
Mocsáry Lajos Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gazsi Kinga Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kalocsai Frederik Béla Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiš Vivien Csákányháza
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kobera Anna Izabella Ragyolc
II.Koháry István Alapiskola – Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mihalovics Emese Fülek
Mocsáry Lajos Alapiskola, Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mocsár Rebeka Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Puporka Sofia Csákányháza
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Radnóti Terézia Szécsénykovácsi
II.Koháry István Alapiskola – Fülek 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vršansky Dávid Fülek
Mikszáth Kálmán MTNY Alapiskola és Óvoda Ipolyvarbó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Bakos Regina Ipolyvarbó
Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Botoš Máté János Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Danyi Katrin Ragyolc
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hanyus Regina Dobfenek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kökény Angelika Ragyolc
II.Koháry István Alapiskola, Fülek 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Marek Patrícia Fülek
Füleki Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Mihalovics Zsófia Fülek
Alapiskola és Óvoda Ragyolc 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Oláh Katalin Ragyolc
Füleki Gimnázium 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Ruszó Emil Fülek
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Szepesi Emília Vecseklő
Alapiskola és Óvoda Almágy 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Zagyi Fruzsina Gesztete

A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás.
A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.

TelepülésRagyolc [Radzovce]
Rövid URL
ID127054
Módosítás dátuma2021. szeptember 28.

Hibát talált?

Üzenőfal