Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Bátkában

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2021, elődöntő Bátkában


Esemény részletek


2021. október 13-án, szerdán 8:00 órai kezdettel, Bátkában a községi hivatal épületében.

Az elődöntő programja:

8:00 – 8:30        Prezentáció
8:30 – 8:40        Megnyitó
8:40 – 12:30      Verseny
12:30 – 13:00    Frissítők
13:00 – 14:00    Szakmai értékelés a felkészítők részére, Játszóház a résztvevő gyerekek számára
14:00                 Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése: Melyik kategóriába jelentkezik: A versenyző neve: Lakhely:
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Balázs Réka Méhi
Alapiskola Uzapanyit 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bari Attila Uzapanyit
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Deme Máté Tornalja
Alapiskola Uzapanyit 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gazso Armando Uzapanyit
MTNYAI-Barca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lovas Béla Baraca
MTNYAI-Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Németh Valéria Baraca
MTNYAI-Baraca 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ruszó György Gyula Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Deme Dániel Naprágy
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Deme Réka Naprágy
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dusza Hanna Zsófia Deresk
MTNYAI-Baraca 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Farkas Zsófia Baraca
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Gaál Tamás Rimaszombat
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Heinrich Zsófia Tornalja
Alapiskola-Jánosi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lakatos Vanessza Jánosi
MTNYAI-Baraca 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lovas Jázmin Éva Baraca
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Miklós Mária Noémi Deresk
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Miko Lilianna Tornalja
Tompa Mihály Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Nagy Noémi Rimaszécs
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Šimko Róbert Nagybalog
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Varga Áron Sámuel Tornalja
Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csank Benjámin Gesztete
Tompa MIhály Alapiskola, Rimaszombat 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csank Máté Détér
Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Nagypál Katalin Krisztina Ajnácskő
Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Tornalja 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Sofranko Áron Runya
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolák tanulói Antal Márk Serke
Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat 4. kategória, középiskolák tanulói Veréb Fanni Tornalja

A 2020-2021-es évben megrendezésre kerülő Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny főszervezője a Barátok polgári társulás.
A rendezvény a Kisebbségi Kulturális Alap kisebbségi kultúrák programja, 2020 támogatásával valósul meg.

TelepülésBátka [Bátka]
Rövid URL
ID127064
Módosítás dátuma2021. szeptember 28.

Hibát talált?

Üzenőfal