Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Részeredmények, drukkerekszavazatok

Részeredmények, 2018. december 17-én, 16.17 órakor:

Négy határon át FB oldalma 412 követő.

 

Drukker szavazatok: 4.116

(utolsó szavazat időpontja: 2018.12.17. 16:17:35)

Erdély:

ID: Régió: Csapat: Szavazatok száma:
1 Erdély Gelence – Jancsó Benedek Általános Iskola – Zernyealaj Csapat 200
2 Erdély Barót – Gaál Mózes általános iskola – Bőrhegedű 120
3 Erdély Kökös – Gábor Áron Általános Iskola – Kökényesiek 112
4 Erdély Gyergyóalfalu – Sövér Elek Iskolaközpont – Gyer Jó 106
5 Erdély Micske – Miskolczy Károly Általános Iskola – Időutazók 101
6 Erdély Gyergyócsomafalva – Köllő Miklós Általános Iskola – Köllő Miklós utódai 77
7 Erdély Micske – Miskolczy Károly Általános Iskola – Hatodikos tündérlányok 76
8 Erdély Gyergyóditró – Siklódi Lőrinc Általános Iskola – Székelyhármas 59
9 Erdély Micske – Miskolczy Károly Általános Iskola – Csajok a vidéken 58
10 Erdély Bethlenszentmiklós – Bethlenszentmiklósi Általános Iskola – Őrláng 43
11 Erdély Sepsiszentgyörgy – Plugor Sándor Művészeti Liceum – Honleányok 31
12 Erdély Kézdialmás – Kelemen Didák Általános Iskola – Almák 26
13 Erdély Kézdivásárhely – Turóczi Mózes Általános Iskola – Udvarterek 23
14 Erdély Szováta – S. Illyés Lajos Általános Iskola – Kuncubékák 21
15 Erdély Micske – Miskolczy Károly Általános Iskola – Micskei srácok 20
16 Erdély Zabola – Gimnázium, Zabola – Csügrösök 18
17 Erdély Déva – Téglás Gábor Elméleti Líceum – A hollók 16
18 Erdély Gyergyószentmiklós – Fogarasy Mihály Általános Iskola – Favágok 13
19 Erdély Karcfalva – Mártonffy György Általános Iskola – Jövő KFT 2
20 Erdély ? – ismeretlen – Nevenincs 1
21 Erdély Bereck – Comenius Általános Iskola – Gábor Áron onokái 1
22 Erdély Gyergyószentmiklós – Fogarasy Mihály Általános Iskola – Szent Miklós 1
23 Erdély Kézdiszentlélek – Apor István Gimnázium – KVIABKT 1
24 Erdély Uzon – Tatrangi Sándor Általános Iskola – Tatrangi csapat 1

Felvidék:

ID: Régió: Csapat: Szavazatok száma:
1 Felvidék Nyárasd – Alapiskola – Huncutkák 285
2 Felvidék Csicsó – Gáspár Sámuel Alapiskola és Óvoda – Csicsói tündék 247
3 Felvidék Bátka, Rimaszombat – Alapiskola, Tompa Mihály Református Gimnázium – Bátka 193
4 Felvidék Vásárút – József Attila Alapiskola és Óvoda – Kukkók 181
5 Felvidék Hetény – Tarczy Lajos MTNY AI Hetény – Kisgólyák 115
6 Felvidék Pelsőc – Dénes György Alapiskola – Palócok 91
7 Felvidék Nagykapos – Erdélyi János Alapiskola – Pindur Pandúrok 80
8 Felvidék Almágy – Alapiskola és Óvoda – Gömöri hármas 72
9 Felvidék Vásárút – József Attila Alapiskola és Óvoda – Tündérrózsák 55
10 Felvidék Felsőszeli – Széchenyi István Magyar Tannyelvű Alapiskola – A három DIA 25
11 Felvidék Ipolyvarbó – Mikszáth Kálmán Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda – Jó palócok 25
12 Felvidék Lég – Benyovszky Rudolf Alapiskola – Légi Kincskeresők 19
13 Felvidék Farkasd – Farkasdi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda – A Vágparti lovagok 16
14 Felvidék Felsőszeli – Széchenyi István Magyar Tannyelvű Alapiskola – Határtalanok 15
15 Felvidék Jóka – Gregorovits Lipót Magyar Tannyelvű Alapiskola – Jókai malmozók 14
16 Felvidék Dunaszerdahely – Kodály Zoltán Alapiskola – Kukkónia 6
17 Felvidék Búcs – Katona Mihály Alapiskola – Búcsi vándorok 4
18 Felvidék Gúta – Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont – Természet gyermekei 2
19 Felvidék Nagymegyer – Bartók Béla Alapiskola – Mátyásról Mesélő Megyeriek (3M) 1

Muravidék:

ID: Régió: Csapat: Szavazatok száma:
1 Muravidék Dobronak – Kétnyelvű Általános Iskola Dobronak – Szerencsétlen parasztok 13
2 Muravidék Göntérháza – Göntérházi Kétnyelvű Általános Iskola – Hetés gyöngyei 8
3 Muravidék Lendva – 1. sz. Lendvai Kényelvű Általános Iskola – Lepkék 4

Vajdaság:

ID: Régió: Csapat: Szavazatok száma:
1 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Lángelmék 230
2 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Tiszavirág 229
3 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Gesztenyék 209
4 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Zentai Révészek 156
5 Vajdaság Szaján – Móra Károly Általános Iskola – Falusi csibészek 143
6 Vajdaság Magyarkanizsa – Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola – Felpaprikázott Martonosiak 132
7 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Zyntha 114
8 Vajdaság Zenta – Stevan Sremac Általános Iskola, Emlékiskola – Három vándor 109
9 Vajdaság Horgos – Kárász Karolina Általános Iskola – Három cserfes grácia 90
10 Vajdaság Szaján – Móra Károly Általános Iskola – Szép szajányi jányok 65
11 Vajdaság Horgos – Kárász Karolina Általános Iskola – Horgosi betyárok 13
12 Vajdaság Törökfalu – Százszorszép Művelődési Egyesület – Százszorszép aranyhajak 12
13 Vajdaság Bajmok – Vuk Karadzic Általános Iskola – Csodacsirkék 8
14 Vajdaság Ada – Cseh Károly Általános Iskola – Burek bagázs 4
15 Vajdaság Tóthfalu – Arany János Általános Iskola – Thündérek Tóthfaluból 2
16 Vajdaság Bácsfeketehegy – Nikola Đurković Általános Iskola – Kunbabák 1
17 Vajdaság Túrterebes – Túrterebesi Általános Iskola – A Túr hősei 1