Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Zsigárdon
2017. május 16-án, kedden, Zsigárdon.
Program:
7.45 – 8.15 Prezentáció a kultúrházban
8.15 – 8.20 Megnyitó a kultúrház nagytermében
8.30 – 11.00 Verseny:
– 1., 4. kategória a kultúrház kistermében
– 2. kategória az alapiskolában
– 3. kategória a KIC-ben
11.00 Ebéd az iskolában az 1., 2. és 4. kategória részére
11.00 Kézműves foglalkozás a KIC udvarán a 3. kategória részére
12.00 Ebéd az iskolában a 3. kategória részére
12.00 Kézműves foglalkozás az 1., 2. és 4. kategória részére a KIC udvarán
13.00 A verseny szakmai értékelése a kultúrházban:
– kisteremben: 1. és 4. kategória
– könyvtárban: 2. kategória
– nagyteremben: 3. kategória
14.00 Eredményhirdetés, díjkiosztás a kultúrház nagytermében
Versenyzők:
ID: | Iskola, óvoda: | Kategória: | Versenyző neve: | Versenyző lakhely: |
1. | Základná škola s MŠ s VJM, Tomášikovo 4. – 5. | 1. kategória (óvodások) | Karácsony Lúcia | Tallós |
2. | AI és Óvoda Hidaskürt | 1. kategória (óvodások) | Radványi András | Hidaskürt |
3. | AI és Óvoda Hidaskürt | 1. kategória (óvodások) | Török Áron Levente | Hidaskürt |
4. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 2. kategória (1-3. évf.) | Balogh Eszter | Zsigárd 400 |
5. | Základná škola s MŠ s VJM, Tomášikovo 4. 4. – 5. | 2. kategória (1-3. évf.) | Benedek Arabella | Tallós |
6. | Pázmány Péter AI és Óvoda Vágsellye | 2. kategória (1-3. évf.) | Bíró Lilianna | Vágsellye |
7. | Borsos Mihàly MTNYAI Nagyfödèmes | 2. kategória (1-3. évf.) | Csiba Màriò | Nagyfödèmes |
8. | Borsos Mihály MTNYAI Nagyfödémes | 2. kategória (1-3. évf.) | Gašparek Laura | Nagyfödémes |
9. | Základná škola s MŠ s VJM, Tomášikovo č. 4. – 5. | 2. kategória (1-3. évf.) | Horváth Lara Amina | Tallós |
10. | Deáki AI | 2. kategória (1-3. évf.) | Horváth Zsófia | Deáki 467 |
11. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 2. kategória (1-3. évf.) | Kalap Martina | Alsóhatár 150 |
12. | Pongrácz Ágoston MTNYAI, Negyed | 2. kategória (1-3. évf.) | Karvai Vittorió | Negyed |
13. | Pázmány Péter AI és Óvoda Vágsellye | 2. kategória (1-3. évf.) | Kasimyar Orsolya | Vágsellye |
14. | Deáki AI | 2. kategória (1-3. évf.) | Kunc Olívia | Deáki 547 |
15. | Deáki AI | 2. kategória (1-3. évf.) | Laky Balázs | Deáki 843 |
16. | AI és Óvoda Nádszeg | 2. kategória (1-3. évf.) | Mátyás Bálint | Trstice 1022 |
17. | AI és Óvoda Nádszeg | 2. kategória (1-3. évf.) | Menyhárt Zsolt | Nádszeg 32 |
18. | Deáki AI | 2. kategória (1-3. évf.) | Néma Emese | Deáki 850 |
19. | Pázmány Péter AI és Óvoda Vágsellye | 2. kategória (1-3. évf.) | Németh Andrej | Vágsellye |
20. | Pázmány Péter Alapiskol és Óvoda Vágsellye | 2. kategória (1-3. évf.) | Szabó Máté | Sókszelőce |
21. | Deáki AI | 2. kategória (1-3. évf.) | Szalóci András | Deáki 485 |
22. | AI és Óvoda Hidaskürt | 2. kategória (1-3. évf.) | Szőke Donát | Kosút 489 |
23. | Borsos Mihaly MTNYAI, Nagyfodemes | 2. kategória (1-3. évf.) | Tomovič Dániel | Nagyfodemes |
24. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 2. kategória (1-3. évf.) | Tóth Boglárka | Zsigárd 618 |
25. | AI és Óvoda Hidaskürt | 2. kategória (1-3. évf.) | Varga Fruzsina | Hidaskürt |
26. | Magyar Tanítási Nyelvű AI, Pered | 3. kategória (4-6. évf.) | Baranyai Tünde | Pered |
27. | Gímesi AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Bencz Levente | Gímes |
28. | Gímesi AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Bencz Zsolt | Gímes |
29. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Benkovič Barbora | Hidaskürt 589 |
30. | Pongrácz Ágoston MTNYAI, Negyed | 3. kategória (4-6. évf.) | Bitter Karolína | Negyed |
31. | Deáki AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Bukovský Dorottya | Deáki 147 |
32. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Csikós Gábor | Hidaskürt 31 |
33. | AI és Óvoda Nádszeg | 3. kategória (4-6. évf.) | Csörgő Evelin | Nádszeg |
34. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 3. kategória (4-6. évf.) | Czibula Júlia | Zsigárd 204 |
35. | AI és Óvoda Nádszeg | 3. kategória (4-6. évf.) | Győri Jázmin | Nádszeg 1149 |
36. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Haver Laura | Hidaskürt 178 |
37. | Deáki AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Horváth Szelina | Deáki 443 |
38. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Kádár Karolina | Feketenyék 98 |
39. | AI és Óvoda Nádszeg | 3. kategória (4-6. évf.) | Kollárovics Tünde | Nádszeg |
40. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 3. kategória (4-6. évf.) | Laky Roman | Nagyfödémes |
41. | Deáki AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Lencse Emma Dóra | Deáki 339 |
42. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Marafkó Filip | Vízkelet 85 |
43. | Felsőszeli Széchenyi István MTNy AI | 3. kategória (4-6. évf.) | Mihalovič Veronika | Taksony, |
44. | Základná škola s MŠ s VJM, Tomášikovo č. 4. – 5. | 3. kategória (4-6. évf.) | Molnár Boglárka | Vezekény |
45. | AI és Óvoda Nádszeg | 3. kategória (4-6. évf.) | Molnár Lenke | Nádszeg 1023 |
46. | Pongrácz Ágoston MTNYAI, Negyed | 3. kategória (4-6. évf.) | Nagy Georgina | Negyed |
47. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 3. kategória (4-6. évf.) | Ötvös Sebastian | Nagyfödémes |
48. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 3. kategória (4-6. évf.) | Poló Zsófia | Zsigárd 183 |
49. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 3. kategória (4-6. évf.) | Soóky Nikoletta | Nagyfödémes |
50. | Magyar Tanítási Nyelvű AI, Pered | 3. kategória (4-6. évf.) | Szedlár Simon | Pered |
51. | AI és Óvoda Hidaskürt | 3. kategória (4-6. évf.) | Szenczi Zsófia | Hidaskürt |
52. | Borsos Mihály MTNYAI, Nagyfödémes | 3. kategória (4-6. évf.) | Szilvásy Sofia | Nagyfödémes |
53. | Magyar Tanítási Nyelvű AI Pered | 3. kategória (4-6. évf.) | Tyukos Boglárka | Pered |
54. | Pongrácz Ágoston MTNYAI, Negyed | 3. kategória (4-6. évf.) | Uhrin István | Negyed |
55. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 3. kategória (4-6. évf.) | Varga Bálint | Zsigárd 677 |
56. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 3. kategória (4-6. évf.) | Varga Bálint | Zsigárd 677 |
57. | AI és Óvoda Nádszeg | 4. kategória (7-9. évf.) | Alföldi Dóra | Nádszeg |
58. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 4. kategória (7-9. évf.) | Bede Evelyn | Zsigárd 189 |
59. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 4. kategória (7-9. évf.) | Bujko Dávid | Zsigárd 115 |
60. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 4. kategória (7-9. évf.) | Čeleda Diana | Pered 936 |
61. | Pázmány Péter AI és Óvoda Vágsellye | 4. kategória (7-9. évf.) | Daru Emese | Vágkirályfa |
62. | AI és Óvoda Hidaskürt | 4. kategória (7-9. évf.) | Chalupka Igor Viktor | Hidaskürt |
63. | AI és Óvoda Hidaskürt | 4. kategória (7-9. évf.) | Kiszela Dominika | Feketenyék |
64. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 4. kategória (7-9. évf.) | Lakatoš Brigitta | Nagyfödémes |
65. | Felsőszeli Széchenyi István MTNy AI | 4. kategória (7-9. évf.) | Lénárt Dóra | Felsőszeli, |
66. | AI és Óvoda Nádszeg | 4. kategória (7-9. évf.) | Marczibál Bence | Királyrév |
67. | AI és Óvoda Nádszeg | 4. kategória (7-9. évf.) | Menyhárt Márton | Nádszeg |
68. | AI és Óvoda Nádszeg | 4. kategória (7-9. évf.) | Menyhárt Márton | Nádszeg |
69. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 4. kategória (7-9. évf.) | Nagy Anikó | Nagyfödémes |
70. | ZŠ s VJM – AI Žihárec č. 2 | 4. kategória (7-9. évf.) | Nyeso Dávid | Zsigárd |
71. | Gímesi AI | 4. kategória (7-9. évf.) | Palaky Arnold | Zsére |
72. | Felsőszeli Széchenyi István MTNy AI | 4. kategória (7-9. évf.) | Pleva Levente | Alsószeli, |
73. | Borsos Mihály MTNYA Nagyfödémes | 4. kategória (7-9. évf.) | Takáč Karina | Nagyfödémes |
74. | Deáki AI | 4. kategória (7-9. évf.) | Varga Renáta | Deáki 136 |