Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Bősön

2017 május 23., de. 9:00
Helyszín : Bős (Gabčíkovo)

Esemény részletek


2017. május 23-án kedden, Bősön. Helyi szervező: Városi Művelődési Központ.

Program:

8.30 – 9.00 Prezentáció
9.00 – 9.10 Megnyitó
9.10 – 10.00 A verseny első része – két teremben
10.30 – 12.15 A verseny második része – két teremben
12.30 – 13.00 Frissítők
13.00 – 14.00 Szakmai értékélés a felkészítők részére – A verseny többi résztvevőjének a tájház megtekintése
14.00 Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az utiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Továbbá értesítjük önöket, hogy a VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2017. június 4 – 5-én, Rozsnyón kerül megrendezésre.

Bővebb információk:
Szakmai kérdések tekintetében: Varga Norbert, 0908/041947
Szervezési kérdések tekintetében: Takács Ottó, 031/552 2478 és Huszár László, 0905/358 529

Versenyzők:

ID: Iskola, óvoda: Kategória: Versenyző neve: Versenyző lakhelye:
1. Szenci Molnár Albert Óvoda Szenc 1. kategória (óvodások) Bertók Natália Szenc
2. Szenczi Molnár Albert Óvoda Szenc 1. kategória (óvodások) Bognár Máté Szenc
3. Szenczi Molnár Albert Óvoda Szenc 1. kategória (óvodások) Karkes Vivien Szenc
4. Szenci Molnár Albert Óvoda Szenc 1. kategória (óvodások) Margitfalvi Laura Szenc
5. Illésházy István Alapiskola, Illésháza 2. kategória (1-3. évf.) Angyal Márk Vojtechovce
6. Základná škola s materskou školou s VJM, Alapiskola és Óvoda 2. kategória (1-3. évf.) Bittera Sophie Iman Dunaszerdahely
7. Bartók Béla MTNYAI Nagymegyer 2. kategória (1-3. évf.) Both Anna 932 01 Nagymegyer,
8. Základná škola s materskou školou s VJM, Alapiskola és Óvoda 2. kategória (1-3. évf.) Gyurcsi David Gejza Pozsony
9. Bartók Béla MTNYAI Nagymegyer 2. kategória (1-3. évf.) Kopsa Boglárka – Varga Dóra helyett Nagymegyer,
10. Magyar Tannyelvű Alapiskola Egyházkarcsa 2. kategória (1-3. évf.) Menyhart Tekla Siposkarcsa
11. Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 2. kategória (1-3. évf.) Rigó Áron Dunaszerdahely
12. Základná škola s materskou školou s VJM, Alapiskola és Óvoda 2. kategória (1-3. évf.) Valacsay Kristóf Pozsony
13. Illésházy István Alapiskola, Illésháza 2. kategória (1-3. évf.) Varga András Illésháza 828,
14. Kóczán Mór Alapiskola- Csilizradvány 2. kategória (1-3. évf.) Vereš Vanessa Veronika Patas, 92901
15. Magyar Tannyelvű Alapiskola Baka 3. kategória (4-6. évf.) Krajčovič Sarah
16. Magyar Tannyelvű Alapiskola Baka 3. kategória (4-6. évf.) Orbán Titusz
17. Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória (4-6. évf.) Csémi Csillag Virág Nagymegyer
18. Bartók Béla MTNYAI NAGYMEGYER 3. kategória (4-6. évf.) Csízik Karina Nagymegyer
19. Illésházy István Alapiskola, Illésháza 3. kategória (4-6. évf.) Domsi Zsófia Tonkovce
20. Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 3. kategória (4-6. évf.) Horváth Enikő Dunaszerdahely
21. Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 3. kategória (4-6. évf.) Juhos Szilárd Dunaszerdahely
22. Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória (4-6. évf.) Kopsa Zoltán Nagymegyer
23. Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 3. kategória (4-6. évf.) Mits Márk Somorja
24. Vámbéry Ármin MTNYAI, Dunaszerdahely 3. kategória (4-6. évf.) Németh Levente Nagyabony
25. Základná škola s materskou školou s VJM, Alapiskola és Óvoda 3. kategória (4-6. évf.) Porubsky Andrea Pozsony
26. Illeshazy Istvan Alapiskola,Illeshaza 3. kategória (4-6. évf.) Rigo Erika Tonkhaza
27. Illeshazy Istvan Alapiskola,Illeshaza 3. kategória (4-6. évf.) Sator Diana Kismagyar-Tonkhaza
28. Kóczán Mór Alapiskola- Csilizradvány 3. kategória (4-6. évf.) Szabó György Csilizradvány 317,
29. Bartók Béla MTNYAI 3. kategória (4-6. évf.) Tamási Blanka Nagymegyer
30. Bartók Béla MTNYAI, Nagymegyer 3. kategória (4-6. évf.) Táncos Márk Nagymegyer
31. Základná škola s materskou školou s VJM, Alapiskola és Óvoda 3. kategória (4-6. évf.) Varga Maximillian Tommy Pozsony
32. Bartók Béla MTNYAI Nagymegyer 4. kategória Czajlik Boglárka Nagymegyer
ID90247
Módosítás dátuma2017. április 24.

Ha hibát talált, jelentse!

Új Üzenőfal