Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2019, elődöntő Várhosszúréten


Esemény részletek


2019. május 20-án, hétfőn 8:00 órai kezdettel Várhosszúréten, a Buzgó kultúrházban.

Az elődöntő programja:

8:00 – 8:30 Prezentáció
8:30 – 8:40 Megnyitó
8:40 – 12:30 Verseny: 2. kategória (31 versenyző) / 1., 3., 5. kategória (33 versenyző)
12:30 – 13:00 Frissítők
13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére / Kézműves foglalkozások a résztvevő gyerekek számára a Kézműves Központban
14:00 Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése, székhelye: Kategória: Versenyző: Lakhely:
MTNY Alapiskola – Kecső 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Lőrincz Rebeka Kecső
ZŠ Silica s VJM – Alapiskola Szilice 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bokros Réka Szilice
ZS s VJM – Alapiskola Szilice 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Zajdó Emese Szilice
ZS s VJM – Alapiskola Szilice 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Varga Réka Szilice
Rozsnyói Református Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Rigó Ábel Jablonca
MTNYAI Deresk 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fiľo Attila Deresk
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Pelegrin Noémi Szepsi
Boldog salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont-Szepsi 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Kozma Sofia Makranc
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Spisák Roland Jólész
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Ikri Brandon Rozsnyó
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Horváth Krisztián Rozsnyó
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Cinka Denisza Jólész
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont – Szepsi 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Balta Rita Szespi
Boldog Salkaházi Egyházi Iskolaközpont 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kovács Réka Szepsi
MTNY Alapiskola- Kecső 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dominic Patimo Quentin Kecső
MTNYAI Deresk 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Darmo Regina Deresk
MTNYAI Deresk 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Vitila Noémi Deresk
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bojszko Kevin Szepsi
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Várady Mátyás Szilice
Rozsnyói Református Egyházközség Alaiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bagács Fülöp Szilice
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lovas Zsolt Jólész
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Cinka Alexandra Jólész
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Danko Adrián Várhosszúrét
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Rusznyák Norbert Szilice
Szádalmási Alapiskola és Óvoda, Szádalmás 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Fakete Fanni Tornagörgő
Szádalmási alapiskola és Óvoda, Szádalmás 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Balázs Vivien Szádalmás
Szádalmási alapiskola és Óvoda, Szádalmás 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Zsiga Lajos Körtvélyes
Szádalmási alapiskola és Óvoda, Szádalmás 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horváth Barbara Tornagörgő
Szádalmási alapiskola és Óvoda, Szádalmás 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tankó Christián Tornagörgő
Sajógomor 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Székely Róbert Sajógomor
Dénes György Alapiskola- Pelsőc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Király Ferdinánd Pelsőc
Dénes György Alapiskola, Pelsőc 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Bravis Adrián Szalóc
Buzitai MTNYAI 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Minárik Szimona Komaróc
Buzitai MTNYAI 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Horňák Marek Maximilián Buzita
Buzitai MTNYAI 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Varga Zsanett Komaróc
Buzitai MTNYAI 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mártha Csongor Péder
Buzitai MTNYAI 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Mártha Mátyás Péder
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Lőrincz Csongor Szilice
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) André János Péter Szilice
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Šmajda Bernadett Szádalmás
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth Lilla Rozsnyó
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Garaj Lénárd Kecső
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Die Dániel Szepsi
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Haraszti Tamás Bódvavendégi
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Piroh Roland Tornaújfalu
Rozsnyói Református Egyházközösség Alapiskolája 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Dendis Izabella Rozsnyó
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Landori Jenifer Rozsnyó
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Danko Gábor Rozsnyó
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Cinka Martina Jólész
Fábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Lovas Adrianna Várhosszúrét
Szádalmási Alapiskola és Óvoda 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csíko Viktória Jablonca
Szádalmási Alapiskola és Óvoda, Szádalmás 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Csíko Bernadett Jablonca
Szádalmási Alapiskola és Óvoda, Szádalmás 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Senk Brenda Tornagörgő
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Timár Mátyás Rozsnyó
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Badin Álmos Bence Várhosszúrét
Buzitai MTNYAI 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Képeš Lóránt Reste
Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Jánosdeák Ákos Tornagörgő
Dénes György Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Máté Gábor Vígtelke
Dénes György Alapiskola 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Beke Dávid Lekenye
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Fazekas Vivien Péder
Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kočiš Martina Debrőd
5. kategória, felnőttek Demko András Nagyida
5. kategória, felnőttek Rybár Nancy Barka
5. kategória, felnőttek Rusznyák Marek Körtvélyes
TelepülésVárhosszúrét [Krásnohorská Dlhá Lúka]
ID107645
Módosítás dátuma2019. április 21.

Ha hibát talált, jelentse!

Üzenőfal