Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2019, elődöntő Kisgéresen


Esemény részletek


2019. május 21-én, kedden 8:00 órai kezdettel Kisgéresen, a helyi önkormányzat emeleti termeiben (Szövetkezeti utca 233)

Az elődöntő programja:

8:00 – 8:30 Prezentáció
8:30 – 8:40 Megnyitó
8:40 – 12:30 Verseny: 1., 4. kategória (21 versenyző) / 2.,3. kategória (21 versenyző)
12:30 – 13:00 Frissítők
13:00 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére / Játszóház a résztvevő gyerekek számára Balázs Lilla, a Petőfi Program ösztöndíjasa közreműködésével
14:00 Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Versenyzők:

Az iskola, óvoda megnevezése, székhelye: Kategória: Versenyző: Lakhely:
Alapiskola-Bodrogszerdahely 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dóczi Balambér Kiskövesd
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Markó Panna Dorka Csicser
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Bertics Boglárka Csicser
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Molnár Orsolya Panna Csicser
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Očenáš Adrián Csicser
Bélyi Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Fábián Tatiana Andrea Bély
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kóbori Armand Boly
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Balog Norbert Királyhelmec
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Gergely Zsófia Ágcsernyő
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Marci József Pólyán
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Juhász Fruzsina Királyhelmec
Bélyi Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Jaroši Lilla Bély
Bélyi Alapiskola 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kozinsky Laura Tiszacsernyő
Alapiskola Csicser 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Tóth Bence Csicser
Magyar Óvoda – Kiskövesd 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Dóczi Boróka Kiskövesd
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kaszonyi Kristóf Nagykapos
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Beňadik Sára Abara
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) Kraus Csongor Kende Mokcsmogyorós
Alapiskola – Bodrogszerdahely 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dóczi Boldizsár Kiskövesd
Alapiskola-Szomotor 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Ragány József Szomotor
Bélyi Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Antal Dávid Bély
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Pogány Zsófia Perbenyík
Helmeczy Mihály Alapiskola, Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dobos Emma Királyhelmec
Bélyi Alapiskola 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Váradi József Bacska
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Jeso Fanni Vaján
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Matyi Nóra Nagyszelmenc
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóbiás Szimona Vaján
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Dubík Sonja Antoinette Királyhelmec
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Kisgéres 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Eszter Örös
Alapiskola és Óvoda, Boly 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Tóth András Csicser
Királyhelmeci Gimnázium 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) Kiss Lili Örös
Magyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kraus Viktor Máté Mokcsamogyorós
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec, Horešská 18 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Blanár Ábel Kisgéres
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec, Horešská 18 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Petro Anna Szinyér
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec, Horešská 18 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Demeter József Királyhelmec
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec, Horešská 18 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Hornyák Márton Kisgéres
Gimnázium-Királyhelmec 4. kategória, középiskolák tanulói Ragány Vivien Szomotor
Gimnázium – Királyhelmec 4. kategória, középiskolák tanulói Ragány Szidónia Szomotor
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec 4. kategória, középiskolák tanulói Blanár Panna Kisgéres
Gymnázium – Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Korencsák Kornélia Véke
Gymnázium – Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Kendi Fruzsina Kisgéres
Gymnázium-Gimnázium Királyhelmec 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Tóth Dávid János Királyhelmec
TelepülésKisgéres [Malý Horeš]
ID107646
Módosítás dátuma2019. április 21.

Ha hibát talált, jelentse!

Üzenőfal