Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Bíborpiros szép rózsa országos döntője, Dunaszerdahelyen

Finished on: 2017 november 25.
Helyszín : Dunaszerdahely (Dunajská Streda)

Esemény részletek

Esemény vége: 25 november 2017


PROGRAM:

2017. november 24., péntek 
20.00-22.00 – Prezentáció, elszállásolás a szervezők, a Csemadok titkárai segítségével a szálláshelyeken (Bősön, Dunaszerdahelyen)

2017. november 25., szombat
7.00-7.45 – reggeli a Közép- és a Kelet-Szlovákiai szereplőknek a szálláshelyek étkezdéiben
7.30-8.15 – Prezentáció a Nyugat-Szlovákiai versenyzőknek a városi művelődési központban
8.00-8.45 – térpróba, beéneklés a szereplőknek a versenyek helyszínein

8.45-9.00 – Közös megnyitó a színházteremben 
– Minősítő verseny – vmk színházterem 
9.00-10.40 – I. rész
10.40-11.00 – szünet
11.00-13.00 – II. rész
Minősítő verseny – vmk moziterem
9.00-11.00 – I. rész
11.00-11.20 – szünet
11.20-13.30 – II. rész

11.30-14.00 – Ebéd a Szabó Gyula utcai Építészeti Szakközépiskolában

14.30-16.00 Díjkiosztó gálaműsor

16.00-17.30 vacsora, hazautazás

Fellépési sorrend:

VMK moziterme 9:00-11:00

ID: A csoport (egyén) neve: Település: Korcs. Kategória:
1 Sarló Citerazenekar Nyárasd 2. citerazenekar
2 Boczán Anna Fruzsina Nagykapos 1. citeraszólista
3 Dióhéj Citerazenekar Diószeg 2. citerazenekar
4 Takács János Pered 2. citeraszólista
5 Rozmaring-ág citeraegyüttes Szímő 2. citerazenekar
6 Buzitai AI citerazenekara-fiatalabb Buzita 1. citerazenekar
7 Nagyabonyi Citerazenekar Nagyabony 2. citerazenekar
8 Buzitai AI citerazenekara Buzita 1. citerazenekar
9 Százdi citeraegyüttes Százd 2. citerazenekar
10 Szímői Rozmaring citera és népdalkör Szímő 2. népdalkör citerával
11 Csillagfürt Népdalkör és Citeraegyüttes Nagyabony 2. népdalkör citerával
12 Búzavirág Vegyes Éneklőcsoport Naszvad 2. népdalkör citerával
13 Dalárda Nagyölved, Szőgyén 2. népdalkör zenekarral
14 Vásárúti Dalárda Vásárút 2. népdalkör tekerőkkel
15 Varga Zaránd Dunaszerdahely 1. hegedű
16 Bellő zenekar Ógyalla 2. népzenekar


VMK moziterme 11:20-13:30

ID: A csoport (egyén) neve: Település: Korcs. Kategória:
17 Korpás Réka Révkomárom 2. népdal
18 Három a lány Rozsnyó 1. népdal (duó)
19 Korintus Beáta és Korintus László 1. népdal (duó)
20 Rezes Gyula Szepsi 2. népdal (szólista)
21 Perleczky Balázs Felsőszeli 1. népdal (szólista)
22 Demko András mérnök Nagyida 2. népdal (szólista)
23 Tóth András Csicser 1. népdal (szólista)
24 Berta Lucia Fanni Kenyhec 1. népdal (szólista)
25 Bohák Emese Kéty 2. népdal (szólista)
26 Šmajda Bernadett Rozsnyó 1. népdal (szólista)
27 Jámbor Mónika Nagytúr 2. népdal (szólista)
28 Dendis Izabella Rozsnyó 1. népdal (szólista)
29 Deme Attila Ógyalla 1. népdal (szólista)
30 Jačman Anikó 1. népdal (szólista)
31 Pákozdi Dorina Kéty 1. népdal (szólista)
32 Gebe János Jólész 2. népdal (szólista)
33 Baka Rebeka Kéty 1. népdal (szólista)
34 Vadkerti Bíborka Nyékvárkony 1. népdal (szólista)
35 Zsoldos Viktória Nagymegyer 1. népdal (szólista)
36 Szabó Júlia Naszvad 1. népdal (szólista)
37 Bódis István Béke 2. népdal (szólista)
38 Galáris Énekegyüttes Losonc 1. népdalkör
39 Hóvirág népdalkör Tornalja 1. népdalkör
40 Rozmaringsarj Népdalkör Hárskút 1. népdalkör
41 Pacsirta népdalkör Nagymegyer 1. népdalkör
42 Csalogány Gyermek Éneklőcsoport Felsőszeli 1. népdalkör
43 Csalogány népdalkör Tornalja 1. népdalkör


VMK színházterme 9:00-10:40

ID: A csoport (egyén) neve: Település: Korcs. Kategória:
1 Rozmaringsarj Gyermek NTE Szina 1. népdalkör
2 Rozmaring Férfikar Hárskút 2. népdalkör
3 Almágyi Népdalkör Almágy 2. népdalkör
4 Szepsi Asszonykórus Szepsi 2. népdalkör
5 Cserepszin Éneklőcsoport Makranc 2. népdalkör
6 Búzakalász Éneklőcsoport Bodolló 2. népdalkör
7 Rozmaring Hagyományőrző Csoport Szina 2. népdalkör
8 Kéknefelejcs Népdalkör Várhosszúrét 2. népdalkör
9 Békei és Sárosfai Cimbora Népdalkör Béke 2. népdalkör
10 Rozmaring Néptáncegyüttes Szina 2. népdalkör
11 Mezei Virágok Vegyes Népdalkör Tornagörgő 2. népdalkör
12 Csattogó vegyeskar Krasznah.Váralja 2. népdalkör
13 Szivárvány Énekkar Nagybalog 2. népdalkör
14 Cházár András Népdalkör Jólész 2. népdalkör


VMK színházterme 11:00-13:00

ID: A csoport (egyén) neve: Település: Korcs. Kategória:
15 Imregi hagyományőrző csoport Imreg 2. népdalkör
16 Tardoskeddi Férfikar Tardoskedd 2. népdalkör
17 Gyöngyvirág népdalkör Szetnmária 2. népdalkör
18 Érsekkétyi Pacsirta Éneklőcsoport Kéty 2. népdalkör
19 Szivárvány Asszonykórus Nagysalló 2. népdalkör
20 Fehér Akác asszonykórus és az Akácvirágok Tardoskedd 2. népdalkör
21 Ipoly Népdalkör Ipolynagyfalu 2. népdalkör
22 Búzavirág Női Éneklőcsoport Naszvad 2. népdalkör
23 Perbetei Árvalányhaj Népdalkör Perbete 2. népdalkör
24 Kéknefelejcs népdalkör Nagymegyer 2. népdalkör
25 Margaréta népdalkör Felsőpatony 2. népdalkör
26 Gyöngykaláris Éneklőcsoport Kosút 2. népdalkör
27 Felsőszeli Férfikar Felsőszeli 2. népdalkör
28 Andrássy Dénes Férfikar Rozsnyó 2. népdalkör

 

ID86317
Módosítás dátuma2017. november 3.

Ha hibát talált, jelentse!

Üzenőfal