Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

A IX. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének résztvevői, 2018

2018. május 21.

Főszervező: a Csemadok Országos Tanácsa megbízásából a Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet. Szakmai partner: Hagyományok Háza Hálózat, Szlovákia – Társszervezők: Csemadok Rozsnyói Alapszervezete és Területi Választmánya. – Támogatók: Kisebbségi Kulturális Alap, Bethlen Gábor Alap, Rozsnyó Város – Médiapartner: Interaktív TV, Ma7

Résztvevők:

ID: Iskola, óvoda: Kategória Versenyző: Lakhely:
1. Alapiskola és Óvoda Tallós 1. kategória Aemmer Damien Tallós
2. Magyar Óvoda – Kiskövesd 1. kategória Dóczi Boróka Kiskövesd
3. Alapiskola és Óvoda Szádalmás 1. kategória Kovács Ábel Jablonca
4. Petőfi S8ndor Alapiskola Kéménd 2. kategória Baranyai Péter Kéménd
5. Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda, Vágsellye 2. kategória Bíró Lilianna Vágsellye
6. Bátkai Alapiskola 2. kategória Bódi Kitti Bátka
7. Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 2. kategória Csiba Márió Nagyfödémes
8. Alapiskola Királyhelmec 2. kategória Dobos Emma Királyhelmec
9. Alapiskola – Bodrogszerdahely 2. kategória Dóczi Balambér Kiskövesd
10. Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 2. kategória Fekete Emma Nagymegyer
11. Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság 2. kategória Jekkel Linda Ipolybalog
12. Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 2. kategória Karvai Vittorio Negyed
13. Deáki Alapiskola 2. kategória Laky Balázs Deáki
14. Baracai iskola 2. kategória Lovas Martina Baraca
15. Alapiskola Nyárasd, Nyárasd 2. kategória Marczel Eszter Nyárasd
16. Alapiskola Csicser 2. kategória Molnár Orsolya Panna Csicser
17. Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 2. kategória Nagy Annabella Negyed
18. Alapiskola, Perbete 2. kategória Pinke Zsófia Perbete
19. Magyar Tannyelvű Alapiskola Gömörsíd 2. kategória Rézműves Helena Gömörsíd
20. Corvin Mátyás Alapiskola, Gúta 2. kategória Salai Réka Bíborka Gúta
21. Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Komárom 2. kategória Senkuličová Dézi Komárom
22. Sajógömöri MTA, Sajógömör 2. kategória Székely Róbert Sajógömör
23. Alapiskola és Óvoda Hidaskürt, Hidaskürt 2. kategória Szőke Donát Kosút
24. Stampay János Alapiskola Köbölkút 2. kategória Varga Barnabás Köbölkút
25. Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 2. kategória Varga Réka Nagymegyer
26. Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos 3. kategória Balázs Vivien Lontó
27. Tompa Mihály Alapiskola 3. kategória Balog Boglárka Rimaszombat
28. Gimesi Alapiskola 3. kategória Bencz Levente Gimes
29. Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 3. kategória Berky Francesca Fülek
30. Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 3. kategória Bitter Karolína Negyed
31. Gymnàzium-Gimnàzium Kràĺovský Chlmec 3. kategória Blanár Ábel Kisgéres
32. Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 3. kategória Botos Máté János Fülek
33. Tompa Mihály Alapiskola Rimaszombat 3. kategória Csank Máté Détér
34. Alapiskola – Bodrogszerdahely 3. kategória Dóczi Boldizsár Kiskövesd
35. Palásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást 3. kategória Gazdag Réka Palást
36. II. Koháry István Alapiskola Fülek 3. kategória Hizsnyai László Fülek
37. Alapiskola, Farná – Csemadok alapszervezet, Farnad 3. kategória Chládek Dániel Farnad
38. II. Koháry István Alapiskola 3. kategória Illés Panka Fülek
39. Alapiskola Perbete 3. kategória Jakab András Gergely Perbete
40. Alapiskola és Óvoda Szádalmás 3. kategória Jánosdeák Ákos Tornagörgő
41. Alapiskola, Várgede 3. kategória Kikin Etela Várgede
42. Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 3. kategória Kórósi Virág Nagymegyer
43. Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer 3. kategória Tamási Bianka Izsap
44. Mocsáry Lajos Alapiskola 3. kategória Mihalovics Zsófia Fülek
45. Pongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed 3. kategória Nagy Georgina Negyed
46. Borsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes 3. kategória Ötvös Sebastian Nagyfödémes
47. Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola Tornalja 3. kategória Páll Ádám Sajószentkirály
48. Endrődy János Alapiskola, Muzsla 3. kategória Piski Krisztián Ebed
49. Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont,Gúta 3. kategória Pollák Zsófia Gúta
50. Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki 3. kategória Porubská Andrea Pozsony
51. Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 3. kategória Ruszó Emil Fülek
52. Kazinczy Ferenc MTNYA 3. kategória Sofranko Áron Runya
53. MTNYAI Hanva 3. kategória Szajkó Ferdinand Hanva
54. Endrődy János Alapiskola, Muzsla 3. kategória Štrbík Lea Muzsla
55. Alapiskola és Óvoda, Boly 3. kategória Tóth András Csicser
56. Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt 3. kategória Tóth Eszter Vezekény
57. Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája 3. kategória Tóth Lilla Rozsnyó
58. II. Koháry István Alapiskola Fülek 3. kategória Tóth Viktória Fülek
59. Alapiskola Pered 3. kategória Tyukos Boglárka Pered
60. Buzitai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Buzita 3. kategória Varga Zsanett Komaróc
61. Amade László Alapiskola, Bős 4. kategória Bernáth Eszter Bős
62. Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 4. kategória Bobál Dániel Pálfalva
63. Deáki Alapiskola 4. kategória Bukovský Dorottya Deáki
64. Szombathy Viktor Alapiskola, Feled 4. kategória Cibuľa Jennifer Feled
65. Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog 4. kategória Csáky Katalin Kelenye 94
66. Mocsáry Lajos Alapiskola Fülek 4. kategória Danyi Erik Fülek
67. Buzitai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Buzita 4. kategória Képes Lóránt Reste
68. Alapiskola Hodejov, Várgede 4. kategória Kikin Leticia Várgede
69. Alapiskola és Óvoda Ragyolc 4. kategória Kovács Mátyás Csákányháza
70. II. Koháry István Alapiskola 4. kategória Kovács Viktória Béna
71. Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 4. kategória Lénárt Dóra Felsőszeli
72. Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája 4. kategória Makkay Bianka Várhosszúrét
73. Dénes György Alapiskola, Pelsőc 4. kategória Máté Gábor Vígtelke
74. Alapiskola és Óvoda Nádszeg 4. kategória Menyhárt Márton Nádszeg
75. Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 4. kategória Mihalovič Veronika Taksony
76. Kóczán Mór Alapiskola Csilizradvány 4. kategória Molnár Máté Csiliznyárad
77. Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty 4. kategória Németh Enikő Kéty
78. Gymnázium-Gimnázum Kráľovský Chlmec 4. kategória Petro Anna Szinyér
79. Széchenyi István Alapiskola Felsőszeli 4. kategória Pleva levente Alsószeli
80. Alapiskola és Óvoda Ragyolc 4. kategória Puporka Ingrid Csákányháza
81. Alapiskola és Óvoda Ragyolc 4. kategória Rácz Friderika Ragyolc
82. Alapiskola – Szomotor 4. kategória Ragány Szidónia Szomotor
83. Alapiskola – Szomotor 4. kategória Ragány Vivien Szomotor
84. Kazinczy Ferenc MTNYAI, Tornalja 4. kategória Sósik Beáta Rimaszécs
85. Boldog Salkaházi Sára Iskolaközpont, Szepsi 4. kategória Taborsky Marcel Andreas Szádelő
86. Kazinczy Ferenc MTNY Alapiskola 4. kategória Veréb Fanni Tornalja
87. Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság 5. kategória Csáky Máté Ipolybalog
88. Kereskedelmi Akadémia Rimavská Sobota 5. kategória Galamb Krisztián Csákányháza
89. Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola, Ipolyság 5. kategória Karvai Mercédesz Ipolyság
90. Tornaljai Gimnázium, Tornalja 5. kategória Lenkey Gábor Lekenye
91. Tornaljai Gimnázium, Tornalja 5. kategória Országh Róbert István Velkenye
92. Selye János Gimnázium, Komárom 5. kategória Vrábel Vanessa Kéty

 

ID102181
Módosítás dátuma2018. május 21.

Ha hibát talált, jelentse!

Üzenőfal