Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

A VII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének programja, résztvevői

A VII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének programja, résztvevői

ipolyi-logo-uj

2016. június 6., hétfő, Rozsnyó, Történelmi Városháza (Bányászok tere 32.)

Az országos döntő programja:

8:00 – 8:30 Prezentáció
8:30 – 9:00 Megnyitó
9:00 – 10:30 A verseny első része:
– I. kamaraterem – 1.,2. kategória
– II. kamaraterem – 3. kategória
– III. kamaraterem – 4.,5.,6. kategória
10:30 – 10:50 Szünet, népi ételkóstoló
10:50 – 12:30 A verseny második része
12:30 – 14:00 Ebéd
14:00 – 14:15 Mesél: Bukovics János (Apc)
14:15 – 15:15 A Kerek Perec Egylet (Szécsény) Juhászmesék című előadása
15:30 – 16:15 Játszóház és táncház a résztvevő gyerekek számára
15:00 – 16:15 Szakmai értékelés a felkészítők részére
16:30 – 17:00 Ünnepélyes díjkiosztás
17:00 Vacsora, hazautazás

Résztvevők:

ID: A versenyző neve: Állandó lakhelye: Kategória: A felkészítő neve:
1. Agócs Eszter Almágy 3. kategória Farkas Beáta
2. Antal Márk Serke 3. kategória Mgr. Kovács Mária
3. Asztalos Nikolett Tornalja 4. kategória Kosztúr Ágnes
4. Badin Álmos Bence Várhosszúrét 3. kategória Nyéky Anna
5. Balázs Luca Nagyölved 1. kategória Király Katalin
6. Baranyai Péter Kéménd 2. kategória Mgr. Morvai Szilvia
7. Baráth Viktória Ipolynyék 2. kategória Deák Urbán Zsuzsa
8. Beke Stefánia Tornalja, Skultéty 3 2. kategória Babús Melinda
9. Bencz Levente Gímes 3. kategória Simko Kinga
10. Beňo Róbert Palást 4. kategória Mgr. Velebný Zsuzsanna
11. Bitter Karolina Negyed 2. kategória Mgr. Varga Mária
12. Bolvári Dominik Nagymegyer 2. kategória Kiss Renáta
13. Botos Annabella Andrea Ragyolc 3. kategória Mgr.György Henrietta
14. Botos Máté János Fülek 2. kategória Mgr.Benko Tünde
15. Bukovský Dorottya Deáki 3. kategória Renczés Nóra
16. Csáky Máté Ipolybalog 4. kategória Mgr. Laczkovszký Denisa
17. Csicsai Vivien Nemesócsa 3. kategória Mgr. Toma Csilla
18. Czetner Zita Otrokocs 1. kategória Iván Edit
19. Danyi Erik Fülek 3. kategória Mgr.Soós Erika
20. Daru Emese Vágkirályfa 3. kategória Paszmár Erzsébet
21. Deák Annamária Vecseklő 3. kategória Tóth Tünde
22. Demko András Nagyida 386 6. kategória
23. Dóczi Balambér Kiskövesd 1. kategória Dóczi Sándor
24. Dóczi Boldizsár Kiskövesd 2. kategória Dóczi Sándor
25. Dórák Lara Jázmin Nyárasd 2. kategória Vörös Mária
26. Fajd Laura Ragyolc 3. kategória Mgr.Farkas Katalin
27. Farkas Dániel Rimaszombat 4. kategória Angyal László
28. Fazekas Attila Barka 4. kategória Tamás Ákos
29. Galamb Krisztián Ragyolc 4. kategória Mgr.György Henrietta
30. Heinrich Zsófia Tornalja 1. kategória Szobonyáné Balajti Zsuzsanna, Heinrich Zsuzsanna
31. Ivanics Nikolett Kóvár 4. kategória Mgr. Laczkovszký Denisa
32. Jakušík Anikó Százd 3. kategória Mgr. Fábry Péter
33. Képes Lóránt Reste 3. kategória Szaszák Éva
34. Kiss Lili Örös, 2. kategória Horváth Melinda
35. Kórósi Virág Nagymegyer 2. kategória Kiss Renáta
36. Kovács Gréta Nagybalog 3. kategória Kovács Edit
37. Kovács Mátyás Ragyolc 4. kategória Mgr.György Henrietta
38. Kovács Nóra Muzsla 4. kategória Kovács Anasztázia
39. Kovács Tamara Nádszeg 1. kategória Kocskovics Gitta
40. Kovács Viktória Béna 4. kategória Ferenc Izolda
41. Lénárt Dóra Felsőszeli 3. kategória Morovics Ibolya
42. Marcel Andreas Taborsky Szádelő 3. kategória Kolesár Izabella
43. Menyhárt Márton Nádszeg 4. kategória Mgr.Fülöp Leona
44. Méri Mátyás Szőgyén 4. kategória Mgr. Nothart Erika
45. Mihalovics Zsófia Fülek 2. kategória Mgr.Varga Lia
46. Molnár Kornélia Kecső 5. kategória Mgr. Lukács Veronika
47. Molnár Zsófia Felsőszeli 4. kategória Morovics Ibolya
48. Nagy Georgina Negyed 3. kategória Mgr. Krommel Gabriella
49. Németh Enikő Érsekkéty 3. kategória Molnár Tímea
50. Németh Levente Nagyabony 3. kategória Mgr. Tükör Diana
51. Ondrejcsák Anna Rimaszombat 2. kategória Mihály Ágnes
52. Orbán Titusz Baka 3. kategória Zemes Szilvia
53. Országh Róbert István Velkenye 5. kategória Mgr. Lukács Veronika
54. Oszlík Kinga Kéty 5. kategória Uzsák Éva
55. Pálffy Zsuzsanna Ipolyság 2. kategória Pálffy Zsuzsa
56. Pinke Zsófia Perbete 1. kategória Pinke Andrea
57. Pleva Levente Alsószeli 3. kategória Morovics Ibolya
58. Popálená Stella Zonctorony 1. kategória Szabó Edit
59. Prokselj Brigitta Béna 5. kategória Németh Zsuzsanna
60. Puporka Ingrid Ragyolc 3. kategória Mgr.Farkas Katalin
61. Rácz Friderika Ragyolc 4. kategória Mgr.György Henrietta
62. Ragány Szidónia Szomotor 4. kategória Dóczi Sándor
63. Ragány Vivien Szomotor 4. kategória Dóczi Sándor
64. Sádocky Noémi Kőhídgyarmat 5. kategória Mgr. Csákvári Ágnes
65. Syllaba Jázmin Muzsla 3. kategória Mgr. Fundárek Szilvia
66. Szabon István Tornalja 2. kategória Kiss Sarolta
67. Szalóci András Deáki 2. kategória Renczés Nóra
68. Šukola Eszter Szőgyén 4. kategória Mgr. Nothart Erika
69. Tóth András Csicser 2. kategória Mgr. Moravcsik Monika
70. Tóth Gábor István Nyárasd 2. kategória Magyar Gaál Lívia
71. Tóth Lilla Rozsnyó 2. kategória Farkas Alíz
72. Tóth Máté Kisújfalu 3. kategória Tóth Valéria
73. Vaculík Jaroslav Balogtamási 2. kategória Tóth Katalin
74. Varga Renáta Deáki 4. kategória Renczés Nóra
75. Vígh Kiara Zsitvabesenyő 2. kategória Vadkerti Magdolna
76. Zagiba Tamás Jólész 5. kategória Zagiba Tamás

 

TelepülésRozsnyó [Rožňava]
Rövid URL
ID79229
Módosítás dátuma2016. május 29.

Hibát talált?

Üzenőfal