Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

A Petőfi – Tompa Országos Seregszemle díjazottjai

A Petőfi – Tompa Országos Seregszemle díjazottjai

Érsekújvár, 2022.05.28.

Vers 1. kategória

1. Gál Virág Anna – Tarczy Lajos Alapiskola-Hetény
2. Kosorín Dalma – Juhász Gyula Alapiskola-Léva
3. Noé Zoé – Eötvös utcai Alapiskola-Komárom
Különdíj: Páll Fanny Blanka – Alapiskola és Óvoda-Almágy

Vers 2. kategória

1. Szabó Sophia Léna – Selye János Gimnázium-Komárom
2. Bari Nicolas Filip – Alapiskola-Nagydaróc
3. Bukovszky Borbála – Kossányi József Alapiskola és Óvoda-Szentpéter
Különdíj: Ladányi Viola – Marianum-Egyházi Iskolaközpont-Komárom
Különdíj a csehszlovákiai szerző művét előadó versenyzőnek: Néma Noel – Felsőszeli Széchényi István Alapiskola

Vers 3. kategória

1. Szőcs Eszter – Kodály Zoltán Gimnázium -Galánta
2. Antal Dávid – Alapiskola-Bély
3. Sebestyén Sára – Marianum-Egyházi Iskolaközpont-Komárom
Különdíj: Babindák Jázmin – Baross Gábor Alapiskola-Csata

Vers 4. kategória

1. Szalay Mátyás – Selye János Gimnázium – Komárom
2. Gál Sára – Kodály Zoltán Gimnázium – Galánta
3. Bukovszky Dorottya – Kodály Zoltán Gimnázium – Galánta
Különdíj a csehszlovákiai szerző művét előadó versenyzőnek: Jančík Dóra – Selye János Gimnázium – Komárom
Különdíj: Bedecs Patrik – Kodály Zoltán Gimnázium – Galánta
Nagy Kinga – Selye János Gimnázium – Komárom

Vers 5. kategória

1. Sándor Ágnes
2. Bohák Anikó

Próza 1. kategória

1. Naňo Konrád – Alapiskola Marcelháza
2. Katona Lilianna – Móra Ferenc Alapiskola – Nyékvárkony
3. Nagy Hanna Napsugár – Móra Ferenc Alapiskola – Nyékvárkony

Különdíj Schulcz Viktor – Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola – Ipolyság
Különdíj a csehszlovákiai szerző művét előadó versenyzőnek: Kasznár Napsugár Gabriella – Eötvös utcai Alapiskola – Komárom

Próza 2. kategória

1. Bittera Sophie Iman – Alapiskola és Óvoda-Pozsonypüspöki
2. Sztruhár Mátyás – Ady Endre Alapiskola – Párkány
3. Horňák Júlia – Alapiskola-Buzita
Különdíj: Mács Arina Sára – Tompa Mihály Alapiskola-Rimaszombat
Reitzner Dorka – Márai Sándor Gimnázium és AIapiskola-Kassa

Próza 3. kategória

1. Majer Jázmin – Eötvös utcai Alapiskola – Komárom
2. Bitter Karolina – Pongrácz Ágoston Alapiskola – Negyed
3. Gerencséry Erik – Alapiskola Marcelháza

Különdíj: Mártha Csongor – Márai Sándor Gimnázium és Alapiskola – Kassa
Šillo Dominik – Szenczi Molnár Albert Alapiskola
Varga Zsanett – Alapiskola-Buzita

Próza 4. kategória
1. Képeš Lóránt – Márai Sándor Gimnázium és Aiapiskola – Kassa
2. Daru Csenge – Kodály Zoltán Gimnázium – Galánta
3. Molnár Karolina – Magán Szakközépiskola – Gúta

Próza 5. kategória
Különdíjas: Matyó Jázmin – Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem – Nyitra

TelepülésÉrsekújvár, Újvár [Nové Zámky]
Rövid URL
ID128450
Módosítás dátuma2022. június 20.

Hibát talált?

Üzenőfal