XIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny 2023, regionális elődöntő Ipolyszakálloson
XIII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny regionális elődöntője, amelyet 2023. május 3-án, szerdán 9.30 órai kezdettel rendezünk Ipolyszakálloson, a kultúrházban.
Az elődöntő programja:
9.30 – 09.50 Érkezés, prezentáció
9.50 – 10.00 Megnyitó
10.00 – 11.15 A verseny első része – két helyszínen
11.30 – 12.45 A verseny második része – két helyszínen
12.45 – 13.15 Ebéd, frissítők
13.15 – 14.30 Szakmai értékélés a felkészítők részére – Eredményhirdetés
Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Útiköltséget nem áll módunkban téríteni.
Továbbá értesítjük önöket, hogy a XIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2023. június 5-6-án, Rozsnyón-Gombaszögön kerül megrendezésre.
Versenyzők
Az iskola megnevezése, székhelye: | Melyik kategóriába jelentkezik: | A versenyző neve: | Állandó lakhelye: |
Ady Endre Alapiskola, Párkány | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Balázs Réka | Nagyölved |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Balogh Tibor Benedek | Felsőszemeréd |
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Banda Mónika | Szete |
Alapiskola, Ipolyvisk; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Bencsok Kiara | Ipolyvisk |
Ipolyvisk, Alapiskola; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Deák Nóra | Ipolyság |
Alapiskola, Zselíz | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Gasparik Márk | Zselíz |
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Gazdová Sabina | Szalatnya |
Alapiskola, Zselíz | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Hutai Bence | Zselíz |
Ady Endre Alapiskola, Párkány | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Kovács Zalán | Leléd |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Kurcz Emily | Szőgyén |
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Melišek Oliver | Palást |
Ady Endre Alapiskola, Párkány | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Németh Lili | Kicsind |
Alapiskola, Ipolyvisk; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Nyustin Attila | Ipolyvisk |
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos, Ipolyszakállos | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Píri Fanni | Ipolyszakállos |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Šámšon Oliver | Szőgyén |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Sas Elizabeth | Szőgyén |
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos, Ipolyszakállos | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Szekeres Zoé | Ipolyszakállos |
Alapiskola, Ipolyvisk; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Szabó Barna Csaba | Ipolyság – Tesmag |
Alapiskola, Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Szabó Zselyke | Ipolyság – Tesmag |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Szrena Zsombor | Kéty |
Alapiskola, Ipolyvisk; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Tóth Sofia | Ipolyvisk |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Trška Péter | Nagytúr |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Varga Kiara | Szőgyén |
Alapiskola, Ipolyvisk; Ipolyvisk | 1. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.) | Zachar Anna | Ipolyság – Tesmag |
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Hutura Kristóf | Bart |
Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Ipolynyék | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Annus Erik | Ipolynyék |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Celleng Róza | Kéty |
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Faragó Márton | Kéménd |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Ipolyszalka | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Fodor Sebastián | Ipolyszalka |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Gaučík Bíborka | Tesmak |
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Gazdag Máté | Palást |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Ipolyszalka | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Horváth Levente | Ipolyszalka |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Ipolyszalka | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Justyák Zoé Mária | Muzsla |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Ipolyszalka | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Kalamárová Sophia | Ipolybél |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Makovínyi Šarlota | Ipolyság |
Ipolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Rados Franciska | Ipolybalog |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Sas Boglárka | Szőgyén |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Ipolyszalka | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Šipoš Fanni | Muzsla |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Starovič Viktória | Svodín |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Štefankó Natália | Kéty |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Tóth Gergő | Oroszka |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Tóth Zalán | Kéty |
Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén | 2. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.) | Valient Gabriela | Szőgyén |
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Baranyai Péter | Kéménd |
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Bóna Zsolt | Ipolyság |
Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Bóna Zsolt | Ipolyság |
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Hornyacsek Kevin | Ipolybalog |
Ady Endre Alapiskola – Párkány | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Hugyec Zsófia | Csata |
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola, Palást | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Jánošík Benedek | Palást |
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Kiss Eszter | Ipolyszakállos |
Alapiskola és Óvoda, Ipolyszakállos | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Romada Barbara | Ipolyszakállos |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Szalka | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Siváková Katalin | Szalka |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Tóth Gellért | Kéty |
Egyházi Alapiskola és Óvoda, Kéty | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Varga Vivien | Kéty |
Turczel Lajos Alapiskola és Óvoda, Szalka | 3. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) | Veréb Arnold | Szalka |
Selye János Gimnázium, Komárom | 4. kategória, középiskolás tanulók részére | Balázs Vivien | Lontó |
Párkányi Gimnázium | 4. kategória, középiskolás tanulók részére | Németh Enikő | Kéty |
a palásti Csemadok mellett működő Buzavirág hagyományőrző csoport tagja | 5. kategória (felnőttek) | Oszoli Valéria | Palást |
Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem | 5. kategória (felnőttek) | Tóth Kitti | Kéménd |