Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny


Esemény részletek


2015. június 15-én, hétfő, Rozsnyó, Történelmi Városháza épületében.

Az országos döntő programja:
8:00 – 8:30 Prezentáció
8:30 – 9:00 Megnyitó
9:00 – 10:30 A verseny első része: (kamaraterem I. – 1., 2., 5., 6. kategória / kamaraterem II. – 3., 4. kategória)
10:30 – 10:50 Szünet, népi ételkóstoló
10:50 – 12:15 A verseny második része
12:15 – 12:30 Szünet
12:30 – 13:30 A verseny harmadik része
13:00 – 14:30 Ebéd
15:00 – 15:15 Mesél: Fábián Éva (Budapest)
15:15 – 16:00 A Pergő Hagyományőrző Műhely (Debrecen) Pergő király című előadása
16:00 – 16:30 Játszóház és táncház a résztvevő gyerekek számára
15:15 – 16:30 Szakmai értékelés a felkészítők részére
16:45 – 17:15 Ünnepélyes díjkiosztás
17:30 Vacsora, hazautazás

A verseny házigazdái: György Henrietta és Varga Lia / Az egész nap folyamán közreműködik és a jó hangulatról gondoskodik a rozsnyói Majd Eccer Zenekar.

Az országos döntő résztvevői (abc sorrendben):

ID: Versenyző: Település: Felkészítő: Kategória:
1. Agócs Eszter Almágy Agócs Andrea 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
2. Andrasko Alex Gímes Korec Erzsébet 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
3. Antal Márk Serke Veréb Gyöngyi 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
4. Balázs Luca Nagyölved Mácsadi Erika 1. kategória, óvodások
5. Baranyai Dóra Pered Mgr. Varga Zsuzsanna 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
6. Beke Stefánia Tornalja Babús Melinda 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
7. Bencz Zsolt Gímes Korec Erzsébet 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
8. Bitter Karolina Negyed Mgr. Varga Mária 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
9. Bolačeková Vanda Sajószentkirály Kovács Beáta 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
10. Botos Erika Gömörsíd Bene Valéria 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
11. Botoš Máté János Fülek Benkoné Horkay Tünde 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
12. Bukovský Dorottya Deáki Renczés Nóra 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
13. Cibuľová Jennifer Feled Zagyi Beáta 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
14. Csáky Máté Ipolybalog Mgr. Laczkovszký Denisa 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
15. Czajlik Boglárka Nagymegyer Mgr. Váradi Ildikó 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
16. Dóczi Boldizsár Kiskövesd Dóczi Sándor 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
17. Dórák Lara Jázmin Nyárasd Mgr.Vörös Mária 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
18. Eliašovská Liana Zoé Nagymegyer PhDr. Ládi Andrea 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
19. Fazekas Attila Barka Tamás Ákos 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
20. Filová Beáta Pálfalva Rabec László 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
21. Gál Dominika Nagymácséd Pongrácz Flóra 5. kategória középiskolák tanulói
22. Galamb Krisztián Ragyolc Mgr.György Henrietta 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
23. Góra Nikoletta Párkány Mgr.Góra Angéla 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
24. Györe Ágnes Gúta Mgr.Horváth Edit 1. kategória, óvodások
25. Haver Laura Hidaskürt Mgr. Slávik Edit 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
26. Horváth Dávid Fülek Mgr. Dósa Alica 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
27. Horváth Noémi Ipolyszakállos Ing. Horváth Katalin 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
28. Icso Bereniké Rozsnyó Tóth Sándor 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
29. Jakubáč Éva Pozsony Tomáš Sipos 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
30. Jakušík Anikó Százd Mgr. Német Ingrid 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
31. Képes Lóránt Buzita Szaszák Éva 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
32. Korintuš Réka Rozsnyó Tóth Sándor 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
33. Kórósi Virág Nagymegyer Móricz Andrea 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
34. Kovács Csaba Abafalva Héthy Éva 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
35. Kovács Mátyás Ragyolc Mgr.Farkas Katalin 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
36. Kovács Viktória Béna Ferenc Izolda,Mgr 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
37. Krekács Viktória Agyagos Mgr. Forró Beáta 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
38. Kucman Kitty Köbölkút Csepiga Gizella 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
39. Lénárt Dóra Felsőszeli Morovics Ibolya 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
40. Lenkey Gábor Lekenye Lukács Veronika 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
41. Lukács Bence Márk Somorja Csepreghy Edina 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
42. Makkay Bianka Rozsnyó Nyéky Anna 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
43. Markó Anna Erzsébet Felsőszeli Morovics Ibolya 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
44. Máté Ágnes Feled Kovács Katalin 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
45. Menyhárt Márton Nádszeg Mgr.Fülöp Leona 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
46. Mihalovics Zsófia Fülek Varga Lia 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
47. Molnár Kornélia Kecső Lukács Veronika 5. kategória középiskolák tanuló
48. Molnárová Jenifer Serke Rabec László 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
49. Nagy Andrea Várhosszúrét Tóth Sándor 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
50. Németh Enikő Érsekkéty Molnár Tímea 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
51. Németh Levente Nagyabony Mgr. Bugár Edit 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
52. Orbán Titusz Baka Zemes Szilvia 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
53. Országh István Róbert Velkenye Lukács Veronika 5. kategória középiskolák tanuló
54. Oszlík Kinga Kéty Uzsák Éva 5. kategória középiskolák tanulói
55. Pálffy Zsuzsanna Ipolyság Pálffy Zsuzsa 1. kategória, óvodások
56. Pinke Jakab Zoltán Perbete Török Sarolta 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
57. Pleva Levente Alsőszeli Morovics Ibolya 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
58. Pollák Zsófia Gúta Mgr.Horváth Edit 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
59. Pongrácz Emese Szenc Pongrácz Flóra 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
60. Pongrácz Flóra Szenc 6. kategória, felnőttek
61. Puporka Adrián Csákányháza Bali Renáta 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
62. Rácz Ágnes Várgede 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
63. Ragány Szidónia Szomotor Dóczi Sándor 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
64. Ragány Vivien Szomotor Dóczi Sándor 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
65. Sádocky Noémi Kőhídgyarmat Keszeg Boglárka 5. kategória középiskolák tanulói
66. Sméja Tímea Nemesócsa Marsal Tamás 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
67. Szabon István Tornalja 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
68. Tóth András Vaján Mgr. Moravčiková Monika 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
69. Tóth Máté Kisújfalu Tóth Valéria 2. kategória, alapiskolák tanulói (1-3. évf.)
70. Uličný Lucia Rozsnyó Nyéky Anna 3. kategória, alapiskolák tanulói (4-6. évf.)
71. Urbančok Erik Ragyolc Mgr.György Henrietta 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.)
72. Zagiba Tamás Jólész nincs 5. kategória középiskolák tanuló
Rövid URL
ID63726
Módosítás dátuma2015. június 8.

Hibát talált?

Üzenőfal