Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Ipolyszakálloson

Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Ipolyszakálloson


Esemény részletek


2017. május 16-án, kedden, a kultúrházban

Program:

9.30 – 10.00 Érkezés, prezentáció
10.00 – 10.10 Megnyitó
10.10 – 11.00 A verseny első része – két helyszínen
11.15 – 12.15 A verseny második része – két helyszínen
12.30 – 13.00 Frissítők
13.00 – 14.00 Szakmai értékélés a felkészítők részére – A verseny többi résztvevőjének gyermekfoglalkozások
14.00 Eredményhirdetés

Frissítőket a résztvevők és kísérők számára egyaránt biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.

Továbbá értesítjük önöket, hogy a VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2017. június 4 – 5-én, Rozsnyón kerül megrendezésre.

Bővebb információk:
Szakmai kérdések tekintetében: Varga Norbert, 0908/041947
Szervezési kérdések tekintetében: Takács Ottó, 031/552 2478 és Huszár László, 0905/358 529
A verseny regionális szervezője: Duba Ernő, 0911/202 514

Versenyzők:

ID: Iskola, óvoda: Kategória: Versenyző neve: Versenyző lakhelye:
1. AI és óvoda Nagyölved 1. kategória (óvodások) Balázs Luca Nagyölved
2. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 1. kategória (óvodások) Csáki Anna Nagytúr
3. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Balázs Attila Ipolynyék
4. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 2. kategória (1-3. évf.) Barabás Leonard
5. Petőfi Sándor AI Kéménd 2. kategória (1-3. évf.) Baranyai Péter
6. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Baráth Viktória Ipolynyék
7. Petőfi Sándor AI Kéménd 2. kategória (1-3. évf.) Barti István Kéménd
8. Pongrácz Lajos Alapiskola 2. kategória (1-3. évf.) Bóna Zsolt SNP 283/14, Šahy
9. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Buris Csilla Ipolynyék
10. Egyházi AI és Óvoda Kéty 2. kategória (1-3. évf.) Farkas Laura Kéty
11. egyházi AI és Óvoda Kéty 2. kategória (1-3. évf.) Hugyec Zsófia Csata
12. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 2. kategória (1-3. évf.) Jekkel Linda Ipolybalog
13. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 2. kategória (1-3. évf.) Kiss Eszter
14. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 2. kategória (1-3. évf.) Ozsvald Arnold
15. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 2. kategória (1-3. évf.) Pálffy Zsuzsanna Ipolyság
16. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 2. kategória (1-3. évf.) Romada Barbara
17. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Segeč Loren Ipolynyék
18. Pongrácz Lajos Alapiskola 2. kategória (1-3. évf.) Szabó Gyula Dániel Vyškovce nad Ipľom č.7
19. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Tóth Abigail Ipolynyék
20. Egyházi AI és Óvoda Kéty 2. kategória (1-3. évf.) Tóth Gellért Kéty
21. Egyházi AI és Óvoda Kéty 2. kategória (1-3. évf.) Tóth Tilda Kéty 935 64
22. Egyházi AI és Óvoda Kéty 2. kategória (1-3. évf.) Varga Vivien Kéty
23. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 2. kategória (1-3. évf.) Vass Dominika Kökeszi
24. Petőfi Sándor AI Kéménd 3. kategória (1-3. évf.) Urbán Sofia
25. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 3. kategória (4-6. évf.) Bakos Csenge Ipolyhídvég, 228
26. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 3. kategória (4-6. évf.) Balázs Vivien
27. Petőfi Sándor AI Kéménd 3. kategória (4-6. évf.) Barti Barbara Bianka Kéménd
28. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 3. kategória (4-6. évf.) Cibuľa Dominika Ipolykeszi, 179
29. Pongrácz Lajos Alapiskola 3. kategória (4-6. évf.) Dobos Boglárka K.Mikszátha 12, Šahy
30. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 3. kategória (4-6. évf.) Gasparik Evelin
31. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 3. kategória (4-6. évf.) Gömöry Bíborka Ipolynyék
32. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 3. kategória (4-6. évf.) Gyurovics Viktória Ipolyság
33. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 3. kategória (4-6. évf.) Klempár Kevin
34. Egyházi AI és óvoda Kéty 3. kategória (4-6. évf.) Mikus Emma Kety, 935 64
35. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 3. kategória (4-6. évf.) Nagypál Zalán
36. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 3. kategória (4-6. évf.) Pásztor Lili Ipolybalog
37. Balassi Bálint MTNYAI Ipolynyék 3. kategória (4-6. évf.) Pusztai István Kelenye
38. AI Ipolyvisk 3. kategória (4-6. évf.) Setény Rudolf Ipolyvisk
39. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 4. kategória (7-9. évf.) Balla Éva
40. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 4. kategória (7-9. évf.) Belák Adrián Ipolyvisk
41. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 4. kategória (7-9. évf.) Csáky Katalin Kelenye
42. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 4. kategória (7-9. évf.) Csáky Máté Ipolybalog
43. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 4. kategória (7-9. évf.) Ivanics Nikolett Kóvár
44. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 4. kategória (7-9. évf.) Jakušík Anikó
45. Egyházi AI és Óvoda Kéty 4. kategória (7-9. évf.) Németh Enikő Kety
46. Ipolyi Arnold AI Ipolybalog 4. kategória (7-9. évf.) Oroszlány Natália Ipolyszécsényke
47. Palásthy Pál Egyházi Alapiskola 4. kategória, alapiskolák tanulói (7-9. évf.) Beňo Róbert Palást
48. Gimnázium Párkány 5. kategória, középiskola Oszlík Kinga Keť 290
49. AI és Óvoda, Ipolyszakállos 5. kategória, középiskolák tanulói Horváth Noémi Ipolyszakállos 41,
50. Gimnázium Párkány 5. kategória, középiskolák tanulói Méri Mátyás Szőgyén
51. Fegyverneki Ferenc  Egyházi Óvoda Ipolyság 5. kategória, középiskolák tanulói Zolczer Gábor Ipolybalog
Rövid URL
ID90159
Módosítás dátuma2017. április 27.

Hibát talált?

Üzenőfal