Gömörsid

Gömörsid (Gömörsid, Sid [Šíd])

A Csemadok gömörsidi szervezetének megalakító közgyűlése 1951. július 7-én zajlott a kultúrház helyiségében. Az ülésen 150 fő vett részt. A műsoros program után megválasztották a vezetőséget, az elnök Bene József lett. A vezetőség megválasztása után a kerületi titkár ismertette a Csemadok alapszabályait. Az új elnök ígérte, hogy a legjobb tudása szerint fog dolgozni, és kérte a tagok együttműködését.

Dokumentumok az alakulásról: Jegyzőkönyv

Fullscreen Mode
Rövid Url
ID80204
Módosítás dátuma2016. július 12.

Hibát talált?

Üzenőfal

Legfrissebb bejegyzések

XXI. Népzenei tábor – felhívás, 2026
NYILATKOZAT
Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, Díjkiosztó gála
A XVI. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének eredményei, 2026
Helló Zselíz-Helló Világ 60. Országos Népművészeti Fesztivál-Podcast vasárnap
Helló Zselíz-Helló Világ 60. Országos Népművészeti Fesztivál-Podcast szombat

Eseménynaptár

Események naptár

hétfő
kedd
szerda
csütörtök
péntek
szombat
vasárnap
0 esemény,
0 esemény,
1 esemény,
6 esemény,
1 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
1 esemény,
1 esemény,
10. szederFESZT – ABBA-slágerek, rock’n’roll és kibővített élménypark
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
0 esemény,
1 esemény,
1 esemény,
1 esemény,
1 esemény,
0 esemény,
0 esemény,