Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

A VII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny eredményei, 2016

A VII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny eredményei, 2016

VII. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének eredményei

 

SORSOLÁSOS JÁTÉK – Fejtsd meg, ha tudod! 

Internetes sorsolásos játék (Fejtvényelés az Ipolyi Arnold Népmesemondó Versenyre készülve)

  • Tóth Klaudia, Bakti – Bárdos Gyulának, a Csemadok országos elnökének ajándéka (Canon Ixus fényképezőgép)
  • Balog Zoltán, Alsópokorágy – a Csemadok Rozsnyói Alapszervezetének ajándék könyvcsomagja
  • Doboš Boglárka, Ipolyság –  Bíró Szabolcs a Historium Kiadó vezetőjének ajándék könyvcsomagja

 

KÜLÖNDÍJAK:

  • Demko András, Nagyida (6. kategória)
  • Mihalovics Zsófia, Fülek (2. kategória)
  • Molnár Kornélia, Kecső (5. kategória)
  • Ragány Szidónia, Szomotor (4. kategória)

 

BRONZ OKLEVELES  MESEMONDÓK:

 

1. Asztalos Nikolett Tornalja 4. kategória
2. Bolvári Dominik Nagymegyer 2. kategória
3. Botos Annabella Andrea Ragyolc 3. kategória
4. Csicsai Vivien Nemesócsa 3. kategória
5. Daru Emese Vágkirályfa 3. kategória
6. Fajd Laura Ragyolc 3. kategória
7. Fazekas Attila Barka 4. kategória
8. Jakušík Anikó Százd 3. kategória
9. Kiss Lili Örös 2. kategória
10. Kovács Nóra Muzsla 4. kategória
11. Méri Mátyás Szőgyén 4. kategória
12. Nagy Georgina Negyed 3. kategória
13. Orbán Titusz Baka 3. kategória
14. Pálffy Zsuzsanna Ipolyság 2. kategória
15. Puporka Ingrid Ragyolc 3. kategória
16. Syllaba Jázmin Muzsla 3. kategória
17. Szalóci András Deáki 2. kategória
18. Tóth Gábor István Nyárasd 2. kategória
19. Varga Renáta Deáki 4. kategória

 

EZÜST OKLEVELES  MESEMONDÓK:

 

S.sz.: Név: Lakhely: Kategória:
20. Agócs Eszter Almágy 3. kategória
21. Badin Álmos Bence Várhosszúrét 3. kategória
22. Balázs Luca Nagyölved 1. kategória
23. Baranyai Péter Kéménd 2. kategória
24. Beke Stefánia Tornalja 2. kategória
25. Bencz Levente Gímes 3. kategória
26. Bitter Karolina Negyed 2. kategória
27. Czetner Zita Otrokocs 1. kategória
28. Csáky Máté Ipolybalog 4. kategória
29. Deák Annamária Vecseklő 3. kategória
30. Demko András Nagyida 6. kategória
31. Dóczi Boldizsár Kiskövesd 2. kategória
32. Dórák Lara Jázmin Nyárasd 2. kategória
33. Galamb Krisztián Ragyolc 4. kategória
34. Ivanics Nikolett Kóvár 4. kategória
35. Kórósi Virág Nagymegyer 2. kategória
36. Kovács Tamara Nádszeg 1. kategória
37. Lénárt Dóra Felsőszeli 3. kategória
38. Marcel Andreas Taborsky Szádelő 3. kategória
39. Menyhárt Márton Nádszeg 4. kategória
40. Molnár Kornélia Kecső 5. kategória
41. Molnár Zsófia Felsőszeli 4. kategória
42. Németh Enikő Érsekkéty 3. kategória
43. Németh Levente Nagyabony 3. kategória
44. Pinke Zsófia Perbete 1. kategória
45. Pleva Levente Alsószeli 3. kategória
46. Prokselj Brigitta Béna 5. kategória
47. Rácz Friderika Ragyolc 4. kategória
48. Ragány Szidónia Szomotor 4. kategória
49. Sádocky Noémi Kőhídgyarmat 5. kategória
50. Šukola Eszter Szőgyén 4. kategória
51. Tóth András Csicser 2. kategória
52. Tóth Máté Kisújfalu 3. kategória
53. Vaculík Jaroslav Balogtamási 2. kategória

 

ARANY OKLEVELES  MESEMONDÓK:

 

S.sz.: Név: Lakhely: Kategória:
54. Antal Márk Serke 3. kategória
55. Baráth Viktória Ipolynyék 2. kategória
56. Beňo Róbert Palást 4. kategória
57. Botos Máté János Fülek 2. kategória
58. Bukovský Dorottya Deáki 3. kategória
59. Danyi Erik Fülek 3. kategória
60. Dóczi Balambér Kiskövesd 1. kategória
61. Farkas Dániel Rimaszombat 4. kategória
62. Heinrich Zsófia Tornalja 1. kategória
63. Képes Lóránt Reste 3. kategória
64. Kovács Gréta Nagybalog 3. kategória
65. Kovács Mátyás Ragyolc 4. kategória
66. Kovács Viktória Béna 4. kategória
67. Mihalovics Zsófia Fülek 2. kategória
68. Ondrejcsák Anna Rimaszombat 2. kategória
69. Országh Róbert István Velkenye 4. kategória
70. Oszlík Kinga Kéty 5. kategória
71. Ragány Vivien Szomotor 4. kategória
72. Szabon István Tornalja 2. kategória
73. Tóth Lilla Rozsnyó 2. kategória
74. Vígh Kiara Zsitvabesenyő 2. kategória
75. Zagiba Tamás Jólész 5. kategória

 

Nem jelent meg a döntőn:

76. Popálená Stella Zonctorony 1. kategória

 

Rövid URL
ID79294
Módosítás dátuma2016. október 11.

Hibát talált?

Üzenőfal