Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

A Bíborpiros szép rózsa országos elődöntőjének eredményei Pereden, 2015

A Bíborpiros szép rózsa országos népzenei vetélkedő országos elődöntőjének eredményei (továbbjutók az országos döntőbe) (Pered, 2015. október 24.):

A csoport (egyén) neve: Település: Csoportvezető:
Árvalányhaj népdalkör Perbete Brath Tibor
Baka Rebeka Érsekkéty Hajdú Árpád
Béhr András Bertalan Csiliznyárad Béhr Zsuzsa
Bohák Emese Érsekkéty Hajdú Árpád
Botló Csenge Csilizradvány
Búzavirág férfi éneklőcsopoprt Naszvad Bedecs Ilona
Búzavirág női éneklőcsoport Naszvad Bedecs Ilona
Cimbora-népdalkör Béke, Sárosfa Bódis István
Csillagfürt Népdalkör Dunaszerdahely Kiss Katalin
Érsekkétyi Pacsirta Éneklőcsoport Érsekkéty Hajdú Árpád
Fehér Akác Asszonykórus Tardoskedd Mojzes Erzsébet
Fekete László Párkány
Felsőszeli Férfikar Felsőszeli Mészáros Magdolna
Gyöngykaláris Éneklőcsoport Nemeskosút Modrovics Etelka
Kéknefelejcs népdalkör Nagymegyer Varga Éva
Korpás Réka Révkomárom
Kovács Barbara Somorja Méry Bea
Kovács Ildikó Csilizradvány
Margaréta népdalkör Felsőpatony Kiss Margit
Martosi Hagyományőrző Együttes Martos Kovácsné Keszeg Mária
Mihalovič Veronika Felsőszeli Mészáros Magdolna
Nagyabonyi citerazenekar Nagyabony Moravek Ivett
Ožvald Dávid Százd Ožvald Dávid
RÉV citerazenekar Királyrév Erdélyi Csaba
Rozmaring asszonykórus Farnad Berek Aranka
Rozmaring Vegyes Éneklőcsoport Felsőszeli Mészáros Magdolna
Rozmaring-ág Citerazenekar Szímő Kantár Éva
Sámson Dalila Pozsonypüspöki Horváth Mária
Sústya Citerazenekar Naszvad Bedecs Ilona
Szabó Júlia Naszvad Dobosi Róbert
Százdi citeraegyüttes Százd Borka László
Szivárvány asszonykórus Nagysalló Szladicsek Istvánné
Tám Dóra Somorja Méry Bea
Tardoskeddi Férfikar Tardoskedd Vanya István
Téliződ Hagyományőrző Női Éneklőcsoport Nyitrageszte Gál  Erzsébet, Brath Margit
Urbán Sára Pozsonypüspöki Horváth Mária
Vankó Ferenc Pered
Vásárúti Dalárda Vásárút Zsapka Zsolt
Végh Andrea Nyékvárkony
Végh Botond Nyékvárkony Végh Andrea
Végh Csongor Nyékvárkony Végh Andrea
Végh Lili Somorja Méry Beáta
Zsoldos Viktória Nagymegyer Varga Éva

 

Az országos döntő vendégcsoportja:

Vadvirág Hagyományőrző Csoport Dunamocs Lajos András

 

TelepülésPered [Tešedíkovo]
Rövid URL
ID70394
Módosítás dátuma2015. október 26.

Hibát talált?

Üzenőfal