logo


Értékőrzők vetélkedő – DRUKKEREK játéka elérhető ITT!

1. csapat: Bátkai alapiskola

A csapat fantázianeve: Balogvölgyiek csapata
Felkészítő tanár: Gyurán Ágnes
Csapattagok: Barta Viktória, Simon Zsuzsa, Boros István, Simon Mátyás Béla, Szeleczky László, Nagy Izabella
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

2. csapat: Magán Szakközépiskola Nagymegyer

A csapat fantázianeve: Minden6ók
Felkészítő tanár: Huszár Katalin
Csapattagok: Mikos Norbert, Róbert Prepletaný, Kurčik Tibor Nicolas, Pipper Rebeka, Hinn Emese, Štefánik Vivien
Mentor: Huszár László (mobil: 0905 358 529, e-mail: intezet@csemadok.sk)

3. csapat: Dénes György Alapiskola Pelsőc

A csapat fantázianeve: Életmesélők
Felkészítő tanár: Máté Eleonóra
Csapattagok: Hurák Noémi, Forgon Boglárka, Makai Orsolya, Vajda Kincső, Gubala Nicolet, Magos Kinga
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

4. csapat: Tarczy Lajos MTNY Alapiskola Hetény

A csapat fantázianeve: Gólyalábak
Felkészítő tanár: Rancsó Andrea
Csapattagok: Danis Dárius, Habardik Patrik Dániel, Hencz Annamária, Mohos Viktória, Lucza Ákos, Rancsó Kamilla
Mentor: Bödők Károly (mobil: 0915 076 474, e-mail: bodokkaroly1@gmail.com)

5. csapat: Magyar Tannyelvű Magán-szakközépiskola, Alsóbodok

A csapat fantázianeve: Bodoki menyecskék
Felkészítő tanár: Hajtman Béla
Csapattagok: Csémi Viktória, Kusicki Fanni, Pásztor Angelika Rita, Ráczkó Vivien, Sádovsky Veronika, Takács Krisztina
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

6. csapat: Gáspár Sámuel Alapiskola és Óvoda, Csicsó

A csapat fantázianeve: Értékőrzők
Felkészítő tanár: Buglos Terézia
Csapattagok: Borgula Tamás, Németh Emese, Ledeczky Réka, Jančišin Brigitta, Baross Anasztázia, Győri Barbara
Mentor: Bödők Károly (mobil: 0915 076 474, e-mail: bodokkaroly1@gmail.com)

7. csapat: II. Koháry István Alapiskola, Fülek

A csapat fantázianeve: Legyőzhetetlenek
Felkészítő tanár: Teleki Andrea
Csapattagok: Gecso Noémi, Tóth Rebeka, Juhaniak Marek, Kovács Márk, Molnár Zoltán,Tóth Dániel János
Mentor: Kovács Tamás (mobil: 0918 635 445, e-mail: cstvujvar@gmail.com)

8. csapat: Kereskedelmi Akadémia, Nagymegyer

A csapat fantázianeve: Felfedezők
Felkészítő tanár: Baranyai Angéla
Csapattagok: Végh Emese, Kiss Patrícia, Fitos Eszter, Tamási Dominika, Görözdös Zsófia, Vavrecsán Fanny
Mentor: Huszár László (mobil: 0905 358 529, e-mail: intezet@csemadok.sk)

9. csapat: Czeglédi Péter Református Gimnázium, Léva

A csapat fantázianeve: Barsmenta
Felkészítő tanár: Alt Kapczy Ildikó, Balla Csaba
Csapattagok: Bohák Emese, Hajdú Tímea, Kevélyová Klára, Kováč René, Pásztor Regina, Vaskó Laura
Mentor: Lacza Tihamér (mobil: 0915 489 691, e-mail: laczat@gmail.com)

10. csapat: József Attila Alapiskola és Óvoda, Vásárút

A csapat fantázianeve: Réteshúzók
Felkészítő tanár: Tóth Mónika
Csapattagok: Földes Viktória, Madarász Gábor Előd, Végh Ákos, Szajkó Alex, Bozsenyik Vanessa, Heizer Eszter
Mentor: Lacza Tihamér (mobil: 0915 489 691, e-mail: laczat@gmail.com)

11. csapat: Szenczi Molnár Albert Alapiskola, Szenc

A csapat fantázianeve: Szönciek
Felkészítő tanár: Takács Róbert
Csapattagok: Fülöp Lívia, Izsák Anna, Laky Edina, Nagy Vivien, Sándor Áron, Sloboda Karolina Éva
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

12. csapat: Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Királyhelmec

A csapat fantázianeve: „HAZA“járók
Felkészítő tanár: Dobos András
Csapattagok: Dako Fanni, Nagy Evelin, Liska Nikolasz, Fazekas Mihály, Asszonyi Gergő, Nagy Miriam
Mentor: Varga Tibor (mobil: 0917 211 264, e-mail: vtibi.mail@gmail.com)

13. csapat: Kóczán Mór Alapiskola és Óvoda, Csallóközaranyos

A csapat fantázianeve: Aranymosók
Felkészítő tanár: Csernyánszky Gizella
Csapattagok: Molnár Nóra, Vörös Zoltán Bence, Hegedűs Dóra, Garai Emese, Hegedűs Réka, Bereczk Dóra Magdolna
Mentor: Bödők Károly (mobil: 0915 076 474, e-mail: bodokkaroly1@gmail.com)

14. csapat: Benyovszky Rudolf Alapiskola, Lég

A csapat fantázianeve: R/Légierő
Felkészítő tanár: Pápay Vörös Krisztina
Csapattagok: Bors Nikoletta, Bindics Réka, Botló Dominik, Csepy Dominik, Pavlus Diana, Fekete Márk
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

15. csapat: Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár

A csapat fantázianeve: Czuczorosok
Felkészítő tanár: Benyovszky Ágnes
Csapattagok: Caliskan Ádám Senol, Szabó Bence, Takács Ákos, Takács Áron, Bárczi Laura, Benyovszky Adél, Hoffmann Andor
Mentor: Kovács Tamás (mobil: 0918 635 445, e-mail: cstvujvar@gmail.com)

16. csapat: Pázmány Péter Alapiskola, Vágsellye

A csapat fantázianeve: Pázmányosok
Felkészítő tanár: Szetyinszky Veronika
Csapattagok: Bertók Anikó, Csizmár Melinda, Darázs Zsófia, Diószeghy Dorka, Klemász Petra, Szőcs Dávid
Mentor: Kovács Tamás (mobil: 0918 635 445, e-mail: cstvujvar@gmail.com)

17. csapat: Katona Mihály Alapiskola, Búcs

A csapat fantázianeve: Bulcsu vezér harcosai
Felkészítő tanár: Henzel György
Csapattagok: Szép Bence, Kiss Krisztián, Kétyi Emma, Bielokosztolszky Anna, Jókai Izabella Abigél, Kiss Virág
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

18. csapat: Feszty Árpád Alapiskola és Óvoda, Ógyalla

A csapat fantázianeve: Fesztysek
Felkészítő tanár: Pallér Péter
Csapattagok: Kiripolský Eszter, Pólya Ivett, Kis Bence, Deme Attila, Szalay Dávid, Molnár Ferenc
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

19. csapat: Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos

A csapat fantázianeve: Copus
Felkészítő tanár: Abaházi Csilla
Csapattagok: Hornyák Emese, Almássy Ramona, Szűcs Mátyás, Abaházi Mátyás, Soltész Luca, Kondor Zille
Mentor: Varga Tibor (mobil: 0917 211 264, e-mail: vtibi.mail@gmail.com)

20. csapat: Füleki Gimnázium, Fülek

A csapat fantázianeve: Fulkó
Felkészítő tanár: Szvorák Zsuzsa
Csapattagok: Gáspár András, Mag Kristóf, Pádár Emília, Suvert Laura, Gál Orsolya, Akar Emina
Mentor: Huszár László (mobil: 0905 358 529, e-mail: intezet@csemadok.sk)

21. csapat: Alapiskola és Óvoda, Nagyölved

A csapat fantázianeve: Ölyvek
Felkészítő tanár: Urbán György
Csapattagok: Urban Hanna Luca, Gyulai József, Kollár Krisztián, Gubík Katalin, Tandlmajer Szabina, Szakállos Viktor
Mentor: Lacza Tihamér (mobil: 0915 489 691, e-mail: laczat@gmail.com)

22. csapat: Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Nyárasd

A csapat fantázianeve: Kincskeresők
Felkészítő tanár: Lelkes Zsuzsanna
Csapattagok: Domonkos Nóra, Csölle Janka, Kovács Sándor, Varga Kevin, Ferenczi Réka, Márik Fanny
Mentor: Lacza Tihamér (mobil: 0915 489 691, e-mail: laczat@gmail.com)

23. csapat: Madách Imre Gimnázium, Somorja

A csapat fantázianeve: Samaria
Felkészítő tanár: Óváry Péter
Csapattagok: Matus Bence, Válent Máté, Lancz Nikoletta, Valocsay Andrea, Bartal Rebeka, Lelkes Barbara
Mentor: Lacza Gergely (mobil: 0905 826 799, e-mail: gerike75@gmail.com)

24. csapat: Márai Sándor Gimnázium és Alapiskola, Kassa

A csapat fantázianeve: Kassai polgárok
Felkészítő tanár: Spišák Veronika
Csapattagok: Tokár Cynthia, Kanócz Bella, Davitko Olivér, Kuczik Mária, Hrab Vanessa, Szabó Erzsébet
Mentor: Varga Tibor (mobil: 0917 211 264, e-mail: vtibi.mail@gmail.com)


15