Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Regisztrált pályázók

ID: Pályázó: Település: A pályázó típusa: Kapcsolattartó:
1. Balogvölgyi Tájegységi Értéktár Bizottság Nemesradnót tájegységi értéktár bizottság Pósa Erzsébet
2. Barkósági Tájegységi Értéktár Bizotság (Gömöralmágy, Gömörpéterfala) Gömörpéterfala tájegységi értéktár bizottság Kopecsni Gábor
3. Bátkai Települési Értéktár Bizottság Bátka települési értéktár bizottság Gyurán Ágnes
4. Bercsényi Miklós Csemadok Alapszervezet Kaposkelecsény települési értéktár bizottság Varga Tibor
5. Bódva Egyesület Szepsi polgári társulás Mihályi Molnár László
6. Buzitai Települési Értéktár Bizottság Buzita települési értéktár bizottság Mohňanský Csilla
7. Cappella, polgári társulás Sajógömör polgári társulás Lóczy Tibor
8. Csallóközaranyos Község Csallóközaranyos polgári társulás Varjú Éva, Bese Gabriella
9. Csemadok Alapszervezet Nagymegyer Csemadok szervezet Bittera Zsuzsanna
10. Csemadok Alapszervezet Szímő Csemadok szervezet Kantár Éva
11. Csemadok alapszervezet Ekecs Csemadok szervezet Polák László
12. Csemadok alapszervezet Jóka Csemadok szervezet Szabó Zoltán
13. Csemadok ASZ Nagyszarva Nagyszarva Csemadok szervezet László Horváth Katalin
14. Csemadok Bősi Alapszervezete Bős Csemadok szervezet Nagy Anikó
15. Csemadok Felsöszeli Alapszervezete Felsöszeli Csemadok szervezet Neszméri Katalin
16. Csemadok Hontfüzesgyarmati Alapszervezete Hontfüzesgyarmat Csemadok szervezet Duba Ernő
17. Csemadok Illésháza Illésháza Csemadok szervezet Nagy Elvíra
18. Csemadok Kamocsai Alapszervezete Kamocsa Csemadok szervezet Gál László
19. Csemadok Kassai Városi Választmánya Kassa Csemadok szervezet Oltman Lívia
20. Csemadok Nagyfödémesi Alapszervezete Nagyfödémes Csemadok szervezet Száraz Erzsébet
21. Csemadok Nagykürtösi Területi Választmánya Ipolynyék Csemadok szervezet Farkas Márton (Petőfi ösztöndíjas)
22. Csicsó p.t. Csicsó települési értéktár bizottság Androvics Adrianna
23. Csiliznyárad Község Csiliznyárad polgári társulás Lukács József
24. Dunaszerdahelyi Értéktár Bizottság Dunaszerdahely települési értéktár bizottság Nagy Attila
25. Dunaújfalu Dunasápújfalu Csemadok szervezet Neszméri Tünde
26. Füssi Értéktár Bizottság Komáromfüss települési értéktár bizottság Farkas Károly
27. Izsapi Települési Értéktár Bizottság Izsap települési értéktár bizottság Ábrahám Margit
28. Kolozsnémai Települési Értéktár Bizottság Kolozsnéma települési értéktár bizottság Szalay Rozália Ing.
29. Kürti Értéktár Bizottság Kürt települési értéktár bizottság Kovács Tamás
30. Muzslai Települési Értéktár Bizottság Muzsla települési értéktár bizottság Farkas Iván
31. Nagykaposi Értéktár Bizottság Nagykapos települési értéktár bizottság Gabri Rudolf
32. Nagytárkányi Értéktár Bizottság Nagytárkány települési értéktár bizottság Kopasz József
33. Naszvadi Értéktár Bizottság Naszvad települési értéktár bizottság Takács Zoltán
34. Nyitragesztei Települési Értéktár Bizottság Níitrageszte települési értéktár bizottság Gál Erzsébet
35. Ógyallai és Bagotai Értéktár Bizottság Ógyalla települési értéktár bizottság Bagin Árpád
36. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság Bart tájegységi értéktár bizottság Dániel Erzsébet
37. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság Kőhidgyarmat tájegységi értéktár bizottság Dániel Erzsébet
38. Partocska Polgári Társulás Kuntapolca polgári társulás Simon Bódis Enikő
39. Pozsonyvezekényi Értéktár Bizottság Pozsonyvezekény települési értéktár bizottság Zupko Tamás
40. Pro Cultura Imregh Imreg polgári társulás Ádám Norbert
41. Rétei Települési Értéktár Bizottság Réte települési értéktár bizottság Neszméry István
42. SZMPSZ Galántai Regionális Pedagógiai Központ Galánta polgári társulás Szanyi Mária
43. Tornalja és Vidéke Tájegységi Értéktár Tornalja tájegységi értéktár bizottság Majoros Jácint
44. Városi értéktár bizottság Nagymegyer települési értéktár bizottság Varga László
45. Villa Heten PT Hetény polgári társulás Rancsó Andrea
46. Zoboralji Tájegységi Értéktár Bizottság Nyitra tájegységi értéktár bizottság Szabó Bodó Renáta
47. Zsigárdi Települési Értéktár Bizottság Zsigárd települési értéktár bizottság Baranyi Alajos