logo


ID: Értéktár bizottság: Település: Kapcsolattartó: Mentor:
1. Andód-Kamocsa-Szímő Értéktár Bizottság Andód, Kamocsa, Szímő Kantár Éva Kovács Tamás
2. Balogvölgyi Tájegységi Értéktár Bizottság Nemesradnót Pósa Erzsébet Lacza Gergely
3. Balogvölgyi Tájegységi Értéktár Bizottság – Bátka Bátka Gyurán Ágnes Kovács Tamás
4. Buzitai Települési Értéktár Bizottság Buzita Mohňanský Csilla Huszár László
5. Csicsói Értéktár Bizottság Csicsó Bödők Károly Huszár László
6. Dobóruszkai Értéktár Bizottság Dobóruszka Varga László Kovács Tamás
7. Füssi Települési Értéktár Bizottság Füss Farkas Károly Bödők Károly
8. Gútai Helyi Értéktár Bizottság Gúta Langschadl Dávid Lacza Gergely
9. Hetényi Települési Értéktár Bizottság Hetény Rancsó Andrea Bödők Károly
10. Imregi Értéktár Bizottság Imreg Ádám Erzsébet Lacza Gergely
11. Kincskeresők Tájegységi Értéktár Bizottság Galánta Szanyi Mária Huszár László
12. Kisújfalusi Értéktár Kisújfalu Geri Valéria Kovács Tamás
13. Köbölkúti Települési Értéktár Bizottság Köbölkút Bolya Dudás Anita Kovács Tamás
14. Komáromi Értéktár Bizottság Komárom Beke Sándor Lacza Tihamér
15. Kulcsod – Halgas Ildikó Kulcsod Halgas Ildikó Bödők Károly
16. Kürti Értéktár Bizottság Kürt Kovács Tamás Bödők Károly
17. Muzslai Települési Értéktár Bizottság Muzsla Farkas Iván Kovács Tamás
18. Nagykaposi Értéktár Bizottság Nagykapos Gabri Rudolf Lacza Gergely
19. Nagykürtösi Tájegységi Értéktár Bizottság Ipolynyék Kliment Éva Kovács Tamás
20. Nagymegyeri Települési Értéktár Bizottság Nagymegyer Varga László Bödők Károly
21. Ógyallai és Bagotai Értéktár Bizottság Ógyalla Bagin Árpád Lacza Tihamér
22. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság Nána Dániel Erzsébet Huszár László
23. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság – Bény Bény Kocka Gyula Kovács Tamás
24. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság – Kéménd Kéménd Csuka Mária Kovács Tamás
25. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság – Kisgyarmat Kisgyarmat Mészáros Júlia Kovács Tamás
26. Párkány Környéki Tájegységi Értéktár Bizottság – Garampáld Garampáld Herman Mónika Kovács Tamás
27. Pogrányi Értéktár Bizottság Pográny Fehér Sándor Lacza Gergely
28. Rétei Települési Értéktár Bizottság Réte Neszméry István Huszár László
29. Rimaszécsi Értéktár Bizottság Rimaszécs Ambrúzs Zoltán Huszár László
30. Tornalja és Vidéke Tájegységi Értéktár Bizottság Tornalja Majoros Jácint Bödők Károly