Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye, a Felvidéki Magyar Értéktár kezelője

Regisztrált csapatok

A Négy határon át (Erdély, Felvidék, Muravidék, Vajdaság) vetélkedőben résztvevő csapatok:

 

Régió: Település: Iskola: Csapat/Iskola A csapat
fantázianeve:
A csapat tagjai: Felkészítő
pedagógus:
Erdély ? ismeretlen 1 Nevenincs Both Erna – Emese, Petruţ Lilla Cornelia, Turner Boglárka Petrut Lilla
Erdély Barót Gaál Mózes általános iskola 2 Borbáth László gyermekei / Bőrhegedű Ádám Alexandra, Bogdán Szilárd, Szász Bernadett / Egyed Kese Erika, Moroianu Ana, Szász Mónika Fosztó Annamária
Erdély Bereck Comenius Általános Iskola 1 Gábor Áron onokái Hengán Edina, Kozma Eszter, Pénzes Annamária Timár Róbert
Erdély Bethlenszentmiklós Bethlenszentmiklósi Általános Iskola 1 Őrláng Miklós Anna, Kabai Péter, Kabai Dávid Dezső Réka
Erdély Csíkszenttamás Bálint Vilmos Általános Iskola 1 Anhekatamás Demeter Beatrix-Henrietta, Kurkó Karolina-Fatima, Ráduly Angyalka-Regina Becze Zsuzsa
Erdély Déva Téglás Gábor Elméleti Líceum 2 A hollók / A Kalandorok Udvari Kincső, Márton Dorottya, Román Krisztián / Nagy Beatrice, Sárközi Kristóf, László István Kun-Gazda Kinga-Viola / Tófalvi Emese
Erdély Gelence Jancsó Benedek Általános Iskola 1 Zernyealaj Csapat Cseh Helén, Kelemen Andrea, Kovács Gergő Szakács Gabriella
Erdély Gyergyóalfalu Sövér Elek Iskolaközpont 1 Gyer Jó Gál Dorottya, Gál Dorottya, Benedek Tamás Biró Edit
Erdély Gyergyócsomafalva Köllő Miklós Általános Iskola 1 Köllő Miklós utódai Domokos Márk-Zoltán, Köllő Miklós, Koszta Zoltán Tódor Mária
Erdély Gyergyóditró Siklódi Lőrinc Ált. Iskola 1 Székelyhármas Hompoth Anna, Györgydeák Szidónia, Tóth Regina Molnár Júlia
Erdély Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola 2 Favágok / Szent Miklós Ádám Bálint László, Kozma Kristóf, Vargyas Balázs / Batrin Kata, Turcas Petra és Vajda Anita-Noémi Erdős Nándor
Erdély Karcfalva Mártonffy György Általános Iskola 1 Jövő KFT Antal Beáta, Dobos Ádám, Miklós Beatrix Babos-Darvas Annamária
Erdély Kézdialmás Kelemen Didák Általános Iskola 1 Almák Mike Zenkő, Paizs Timea, Bartók Szabolcs Pál-Varga Ilona
Erdély Kézdiszentlélek Apor István Gimnázium 2 KVIABKT / Perkő Rádruly Blanka, Bartók Kinga, Venczel Tamás / Miklós Boglárka,Molnár Martina,Voloncs Kitty Rancz-Gy. Elemér / Veress Mária-Magdolna
Erdély Kézdivásárhely Turóczi Mózes Általános Iskola 1 Udvarterek Babos Timea, Csüdör Vivien, Márton Boglárka, Mike Anita, Opra Hunor Levente Józsa Irén
Erdély Kökös Gábor Áron Általános Iskola 1 Kökényesiek MóMóréh Rebeka,Stanciui Adél,Veres Beáta Hanna Tankó Beáta, Szilágyi Katalin
Erdély Lemhény Bem József Általános Iskola / Bem József Gimnázium 2 Gyémántunikornisok / Velenceiek Réti Renáta, Zsigmond Boglárka, Vass Anita / Demeter Róbert, Gergely Réka, Miklós Ágota Nagy Zsuzsanna
Erdély Micske Miskolczy Károly Általános Iskola 4 Csajok a vidéken / Hatodikos tündérlányok / Időutazók / Micskei srácok Bertalan Judit, Csurai Andrea-Vanesza, Oláh Csenge / Budai Anna, Lakatos Bernadett, Veres Brigitta / Bonizs Boglárka, Dios Alexandra, Fenyvesi Fanni-Zsófia / Feyős Szabolcs, Kovács Richárd, Vizér Ákos-István Székely Edit
Erdély Nagybacon Konsza Samu Gimnázium 1 Népművészeti cserépedények Baló Ágnes, Gere Ádám, Pethő Alfonz Nagy Kinga Sarolta
Erdély Sepsiszentgyörgy Plugor Sándor Művészeti Liceum 1 Honleányok Vasvári Kincső, Kakasi Zsuzsanna, Reketes Henrietta Pakó  Kinga
Erdély Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc Főgimnázium 1 remekElek Holl Vivien, Palcus Emanuel, Pándi Blanka Csorján Árpád-József
Erdély Szováta S. Illyés Lajos Általános Iskola 1 Kuncubékák Hegyi Blanka, Abodi Adél, Fülöp Henrietta Ács Noémi
Erdély Torja Kicsi Antal Gimnázium 3 Árnyfarkasok / Sötétlelkű tündérek / Szelleműzők Hegyes Andrea, Incze Klementina, Kerekes Kinga / Bajcsi Kinga, Giligor Lilla, Györgyjakab Imelda / Bardocz Andrea, Györgyjakab Kamilla, Pál Karola Simon Anikó
Erdély Túrterebes Túrterebesi Általános Iskola 2 A Túr hősei / Vándorok Túr-a-cipőben Koczán Zsófia, Juhász Julia, Czellár Vanessa / Lakatos Evelin, Pekli Antónia, Muresan Beniamin Gábri Zsolt
Erdély Uzon Tatrangi Sándor Általános Iskola 2 Kutakodók / Tatrangi csapat Gál Noémi Katalin, Berde Timea Bernadett, Szabó Andrea Ibolya / Zanfir Botond, Kiss Tamara, Dobri Attila Borcsa Réka Gabriella
Erdély Zabola Gimnázium, Zabola 1 Csügrösök Péter Nóra, Gál Bence, Kocsis Izabella Finta Iringó
Felvidék Almágy Alapiskola és Óvoda Almágy 1 Gömöri hármas Farkas Adrienn, Chovan Lilla, Jakab Krisztina Farkas Beáta
Felvidék Bátka Bátkai Alapiskola, Tompa Mihály Református Gimnázium 1 Bátka Ferencz Edina, Hencz Bálint Péter, Nagy Valentina Gyurán Ágnes
Felvidék Búcs Katona Mihály Alapiskola 1 Búcsi vándorok Cseh Benedek, Fodor Zsófia, Persei jenő Győző Andrea
Felvidék Csicsó Gáspár Sámuel Alapiskola és Óvoda 1 Csicsói tündék Balázs Zsófia, Győri Barbara, Németh Annamária Nagy Edit
Felvidék Dunaszerdahely Kodály Zoltán Alapiskola 1 Kukkónia Bábics Lilianna, Kohút Rebeka, Komlós Zsombor Takács Iveta
Felvidék Felsőszeli Széchenyi István Magyar Tannyelvű Alapiskola 2 A három DIA / Határtalanok Lénárt Dóra, Vankó Izabella, Dobrí Anita / Szabó Réka, Opál Kristóf, Erdélyi Flóra Nogely Mónika
Felvidék Gúta Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont 1 Természet gyermekei Halász Rebeka, Bartanusz Dávid Erik, Šašhalmy Gergő Tóth Árpád
Felvidék Hetény Tarczy Lajos MTNY AI Hetény 1 Kisgólyák Vörös Orsolya, Bastrnák Dorina, Csintalan Kevin Rancsó Andrea
Felvidék Ipolyvarbó Mikszáth Kálmán Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda 1 Jó palócok Fábián Flórián, Ďörď Vivien, Fagyas Dávid Chudý Erzsébet
Felvidék Jóka Gregorovits Lipót Magyar Tannyelvű Alapiskola 1 Jókai malmozók Kiss Abigél, Lakatos Brigitta, Nagy Karolina Deák Zoltán
Felvidék Lég Benyovszky Rudolf Alapiskola 1 Légi Kincskeresők Zsemlye Tünde, Horeš Ilona, Nagy Viktória Mgr. Zsemlye Florentína
Felvidék Nagykapos Erdélyi János Alapiskola 1 Pindur Pandúrok Jakab Elemér István, Kondor Eszter, Soltész Luca Hajdu Valéria
Felvidék Nagymegyer Bartók Béla Alapiskola 2 Csallóközi kölkök / Mátyásról Mesélő Megyeriek (3M) Szabó Anna, Kalmár Endre és Baranyai Gergő / Antal Panni, Beke Laura Kitti, Varga Csenge Sörös Angéla
Felvidék Nyárasd Alapiskola Nyárasd 1 Huncutkák Nagy Noémi, Takács Szonja, Török Dóra Lelkes Zsuzsanna
Felvidék Pelsőc Dénes György Alapiskola 1 Palócok Garaj Krisztián, Hurák Ottó, Kálmán János Kulik Szilvia
Felvidék Vágfarkasd Farkasdi MTNY Alapiskola és Óvoda 1 A Vágparti lovagok Varga Csenge, Vasmera Vivien, Oroszi Zsolt Varga Árpád
Felvidék Vásárút Jozsef Attila Alapiskola és Óvoda 2 Kukkók / Tündérrozsák Bugár Noémi, Bazsó Szabolcs, Nagy Ferenc Márk / Mészáros Lola,  Kálmán Bence, Heizer Botond Tóth Mónika / Tóth Mónika
Muravidék Dobronak Kétnyelvű Általános Iskola 1 Szerencsétlen parasztok Ferencek Patrik, Hančik Lan, Zupančič Marko Solarics László
Muravidék Göntérháza Göntérházi Kétnyelvű Általános Iskola 1 Hetés gyöngyei Lebar Elisa, Čondor Florijan, Bogdan Lara Časar Igor
Muravidék Lendva 1. sz. Lendvai Kényelvű Általános Iskola 1 Lepkék Sabo Fiona, Lebar Gor Ališa, Gönc Júlia Vörös Koni
Vajdaság Ada Cseh Károly Általános Iskola 1 Burek bagázs Ónodi Timur, Sterbik Dániel, Lévai Balázs Kalmár Réka
Vajdaság Bácsfeketehegy Nikola Đurković Általános Iskola 1 Kunbabák Dorogi Hanna, Bede Ivett, Kórizs Sarolta Arsić Piroska
Vajdaság Bajmok Vuk Karadzic Általános Iskola 1 Csodacsirkék Erdélyi Dorina, Palásti Petra, Pecka Ágnes Klinocki Elizabet
Vajdaság Horgos Kárász Karolina Általános Iskola 2 Három cserfes grácia / Horgosi betyárok Miskolci Viktória, Tillinkó Luca, Valkovics Aisa / Bíró Fanni, Bús Zsófia, Pilisi Kolos Bohata Zsuzsanna / Harmath Hajnalka
Vajdaság Magyarkanizsa Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola 1 Felpaprikázott Martonosiak Sőreg Noémi, Borsos Csenge, Jurgács Ramóna Bende Teodóra
Vajdaság Péterréve Samu Mihály Általános Iskola 1 Kompos-lányok Árpás Anna, Bartusz Rita, Bovánovics Lúcia Györe Decsov Emese
Vajdaság Szaján Móra Károly Általános Iskola 2 Falusi csibészek / Szép szajányi jányok Kátity Anna, Kovács Anikó, Domonkos Martin / Kovács Noémi, Szabó Laura, Visnyei Viktória Bába Csilla
Vajdaság Törökfalu Százszorszép Művelődési Egyesület 1 Százszorszép aranyhajak Csuzdi Lorella, Csuzdi Loretta, Gődér Fanni Csuzdi Judit
Vajdaság Tóthfalu Arany János Általános Iskola, Tóthfalu 1 Thündérek Tóthfaluból Sarnyai Dzsesszika, Böröc Sára, Rózsa Heléna Vas Sarolta
Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola 6 Gesztenyék / Három vándor / Lángelmék / Tiszavirág / Zentai Révészek / Zyntha Katona Noémi, Nagy Dorottya, Nagy Abonyi Zsóka / Menyhárt Kata, Polyák Emma, Zsoldos Csenge / Balog Emese, Bicskei Barbara, Hajagos Éva / Barna Emília, Csáki Márton, Szarka Kitti / Malčić Blanka, Nagy Fanni, Urbán Viktória / Bognár Anka, Király Ella, Lakatos Réka Kormányos Katona Gyöngyi