Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Regisztrált csapatok

2018. november 10-e, a jelentkezési határidőig beérkezett regisztrációk:

ID: Régió: Település: Iskola: A csapat fantázianeve: A csapat tagjai: Felkészítő pedagógus:
1. Erdély Barót Gaál Mózes általános iskola Borbáth Laszlo gyermekei Ádám Alexandra, Bogdán Szilárd, Szász Bernadett Foszto Annamaria
2. Erdély Barót Gaál Mózes általános iskola Borbáth László gyermekei Ádám Alexandra, Bogdán Szilárd, Szász Bernadett Fosztó Annamária
3. Erdély Barót Gaál Mózes általános iskola Borbáth László gyermekei Ádám Alexandra, Bogdán Szilárd, Szász Bernadett Fosztó Annamária
4. Erdély Barót Gaál Mózes általános iskola Bőrhegedű Egyed Kese Erika, Moroianu Ana, Szász Mónika Fosztó Annamária
5. Erdély Bereck Comenius Általános Iskola Gábor Áron onokái Hengán Edina, Kozma Eszter, Pénzes Annamária Timár Róbert
6. Erdély Bethlenszentmiklós Bethlenszentmiklósi Általános Iskola Őrláng Miklós Anna, Kabai Péter, Kabai Dávid Dezső Réka
7. Erdély Csíkszenttamás Bálint Vilmos Általános Iskola Anhekatamás Demeter Beatrix-Henrietta, Kurkó Karolina-Fatima, Ráduly Angyalka-Regina Becze Zsuzsa
8. Erdély Déva Téglás Gábor Elméleti Líceum A hollók Udvari Kincső, Márton Dorottya, Román Krisztián Kun-Gazda Kinga-Viola
9. Erdély Déva Téglás Gábor Elméleti Líceum A Kalandorok Nagy Beatrice, Sárközi Kristóf, László István Tófalvi Emese
10. Erdély Gelence Jancsó Benedek Általános Iskola Zernyealaj Csapat Cseh Helén, Kelemen Andrea, Kovács Gergő Szakács Gabriella
11. Erdély Gyergyóalfalu Sövér Elek Iskolaközpont Gyer Jó Gál Dorottya, Gál Dorottya, Benedek Tamás Biró Edit
12. Erdély Gyergyócsomafalva “Köllő Miklós” Általános Iskola Köllő Miklós utódai Domokos Márk-Zoltán, Köllő Miklós, Koszta Zoltán Tódor Mária
13. Erdély Gyergyóditró Siklódi Lőrinc Ált. Iskola Székelyhármas Hompoth Anna, Györgydeák Szidónia, Tóth Regina Molnár Júlia
14. Erdély Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola Favágok Ádám Bálint László, Kozma Kristóf és Vargyas Balázs Erdős Nándor
15. Erdély Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola Szent Miklós Batrin Kata, Turcas Petra és Vajda Anita-Noémi Erdős Nándor
16. Erdély Karcfalva Mártonffy György Általános Iskola Jövő KFT Antal Beáta, Dobos Ádám, Miklós Beatrix Babos-Darvas Annamária
17. Erdély Kézdialmás Kelemen Didák Általános Iskola Almák Mike Zenkő, Paizs Timea, Bartók Szabolcs Pál-Varga Ilona
18. Erdély Kézdiszentlélek Apor István Gimnázium KVIABKT Rádruly Blanka, Bartók Kinga, Venczel Tamás Rancz-Gy. Elemér
19. Erdély Kézdiszentlélek Apor István Perkő Miklós Boglárka,Molnár Martina,Voloncs Kitty Veress Mária-Magdolna
20. Erdély Kézdivásárhely Turóczi Mózes Általános Iskola Udvarterek Babos Timea, Csüdör Vivien, Márton Boglárka, Mike Anita, Opra Hunor Levente Józsa Irén
21. Erdély Kökös, Kovászna megye “Gábor Áron” Általános Iskola Kökényesiek MóMóréh Rebeka,Stanciui Adél,Veres Beáta Hanna Tankó Beáta, Szilágyi Katalin
22. Erdély Lemhény Bem József Általános Iskola Gyémántunikornisok Réti Renáta, Zsigmond Boglárka, Vass Anita Nagy Zsuzsanna
23. Erdély Lemhény Bem József Gimnázium Velenceiek Demeter Róbert, Gergely Réka, Miklós Ágota. Nagy Zsuzsanna
24. Erdély Micske Miskolczy Károly Általános Iskola Csajok a vidéken Bertalan Judit, Csurai Andrea-Vanesza, Oláh Csenge Székely Edit
25. Erdély Micske Miskolczy Károly Általános Iskola Hatodikos tündérlányok Budai Anna, Lakatos Bernadett, Veres Brigitta Székely Edit
26. Erdély Micske Miskolczy Károly Általános Iskola Időutazók Bonizs Boglárka, Dios Alexandra, Fenyvesi Fanni-Zsófia Székely Edit
27. Erdély Micske Miskolczy Károly Általános Iskola Micskei srácok Feyős Szabolcs, Kovács Richárd, Vizér Ákos-István Székely Edit
28. Erdély Nagybacon Konsza Samu Gimnázium Népművészeti cserépedények Baló Ágnes, Gere Ádám, Pethő Alfonz Nagy Kinga Sarolta
29. Erdély Sepsiszentgyörgy Plugor Sándor Művészeti Liceum Honleányok Vasvári Kincső, Kakasi Zsuzsanna, Reketes Henrietta Pakó  Kinga
30. Erdély Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc Főgimnázium remekElek Holl Vivien, Palcus Emanuel, Pándi Blanka Csorján Árpád-József
31. Erdély Szováta S. Illyés Lajos Általános Iskola Kuncubékák Hegyi Blanka, Abodi Adél, Fülöp Henrietta Ács Noémi
32. Erdély Torja Kicsi Antal Gimnázium Árnyfarkasok Hegyes Andrea, Incze Klementina, Kerekes Kinga Simon Anikó
33. Erdély Torja Kicsi Antal Gimnázium Sötétlelkű tündérek Bajcsi Kinga, Giligor Lilla, Györgyjakab Imelda Simon Anikó
34. Erdély Torja Kicsi Antal Gimnázium Szelleműzők Bardocz Andrea, Györgyjakab Kamilla, Pál Karola Simon Anikó
35. Erdély Túrterebes Túrterebesi Általános Iskola A Túr hősei Koczán Zsófia, Juhász Julia, Czellár Vanessa Gábri Zsolt
36. Erdély Túrterebes Túrterebesi Általános Iskola Vándorok Túr-a-cipőben Lakatos Evelin, Pekli Antónia, Muresan Beniamin Gabri Zsolt
37. Erdély Uzon, Kovászna megye Tatrangi Sándor Általános Iskola Kutakodók Gál Noémi Katalin, Berde Timea Bernadett, Szabó Andrea Ibolya Borcsa Réka Gabriella
38. Erdély Uzon, Kovászna megye Tatrangi Sándor Általános Iskola Tatrangi csapat Zanfir Botond, Kiss Tamara, Dobri Attila Borcsa Réka Gabriella
39. Felvidék Almágy Alapiskola és Óvoda Almágy Gömöri hármas Farkas Adrienn, Chovan Lilla, Jakab Krisztina Farkas Beáta
40. Felvidék Bátka, Rimaszombat Bátkai Alapiskola, Tompa Mihály Református Gimnázium Bátka Ferencz Edina, Hencz Bálint Péter, Nagy Valentina Gyurán Ágnes
41. Felvidék Búcs Katona Mihály Alapiskola Búcsi vándorok Cseh Benedek, Fodor Zsófia, Persei jenő Győző Andrea
42. Felvidék Csicsó Gáspár Sámuel Alapiskola és Óvoda Csicsó Csicsói tündék Balázs Zsófia, Győri Barbara, Németh Annamária Nagy Edit
43. Felvidék Dunaszerdahely Kodály Zoltán Alapiskola Kukkónia Bábics Lilianna, Kohút Rebeka, Komlós Zsombor Takács Iveta
44. Felvidék Farkasd Farkasdi MTNY Alapiskola és Óvoda A Vágparti lovagok Varga Csenge, Vasmera Vivien, Oroszi Zsolt Varga Árpád
45. Felvidék Felsőszeli Széchenyi István Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola A három DIA Lénárt Dóra, Vankó Izabella, Dobrí Anita Nogely Mónika
46. Felvidék Felsőszeli Széchenyi István Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Határtalanok Szabó Réka, Opál Kristóf, Erdélyi Flóra Nogely Mónika
47. Felvidék Gúta Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont Természet gyermekei Halász Rebeka, Bartanusz Dávid Erik, Šašhalmy Gergő Tóth Árpád
48. Felvidék Hetény Tarczy Lajos MTNY AI Hetény Kisgólyák Vörös Orsolya, Bastrnák Dorina, Csintalan Kevin Rancsó Andrea
49. Felvidék Ipolyvarbó Mikszáth Kálmán Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Jó palócok Fábián Flórián, Ďörď Vivien, Fagyas Dávid Chudý Erzsébet
50. Felvidék Jóka Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Jókai malmozók Kiss Abigél, Lakatos Brigitta, Nagy Karolina Deák Zoltán
51. Felvidék Lég Benyovszky Rudolf Alapiskola Légi Kincskeresők Zsemlye Tünde, Horeš Ilona, Nagy Viktória Mgr. Zsemlye Florentína
52. Felvidék Nagykapos Erdélyi János Alapiskola Pindur Pandúrok Jakab Elemér István, Kondor Eszter, Soltész Luca Hajdu Valéria
53. Felvidék Nagymegyer Bartók Béla Alapiskola Csallóközi kölkök Szabó Anna, Kalmár Endre és Baranyai Gergő Sörös Angéla
54. Felvidék Nagymegyer Bartók Béla Alapiskola Mátyásról Mesélő Megyeriek (3M) Antal Panni, Beke Laura Kitti, Varga Csenge Sörös Angéla
55. Felvidék Nyárasd Alapiskola Nyárasd Huncutkák Nagy Noémi, Takács Szonja, Török Dóra Lelkes Zsuzsanna
56. Felvidék Pelsőc Dénes György Alapiskola Palócok Garaj Krisztián, Hurák Ottó, Kálmán János Kulik Szilvia
57. Felvidék Vásárút Jozsef Attila és Óvoda Kukkók Bugár Noémi, Bazsó Szabolcs, Nagy Ferenc Márk Tóth Mónika
58. Felvidék Vásárút Jozsef Attila Alapiskola és Óvoda Tündérrozsák Mészáros Lola,  Kálmán Bence, Heizer Botond Toth Monika
59. Muravidék Dobronak Kétnyelvű Általános Iskola Dobronak Szerencsétlen parasztok Ferencek Patrik, Hančik Lan, Zupančič Marko Solarics László
60. Muravidék Göntérháza Göntérházi Kétnyelvű Általános Iskola Hetés gyöngyei Lebar Elisa, Čondor Florijan, Bogdan Lara Časar Igor
61. Muravidék Lendva 1. sz. Lendvai Kényelvű Általános Iskola Lepkék Sabo Fiona, Lebar Gor Ališa, Gönc Júlia Vörös Koni
62. Vajdaság Ada Cseh Károly Általános Iskola Burek bagázs Ónodi Timur, Sterbik Dániel, Lévai Balázs Kalmár Réka
63. Vajdaság Bácsfeketehegy Nikola Đurković Általános Iskola Kunbabák Dorogi Hanna, Bede Ivett, Kórizs Sarolta Arsić Piroska
64. Vajdaság Bajmok Vuk Karadzic Általános Iskola Csodacsirkék Erdélyi Dorina, Palásti Petra, Pecka Ágnes Klinocki Elizabet
65. Vajdaság Horgos Kárász Karolina Általános Iskola Három cserfes grácia Miskolci Viktória, Tillinkó Luca, Valkovics Aisa Bohata Zsuzsanna
66. Vajdaság Horgos Kárász Karolina Általános Iskola Horgosi betyárok Bíró Fanni, Bús Zsófia, Pilisi Kolos Harmath Hajnalka
67. Vajdaság Magyarkanizsa Jovan Jovanović Zmaj Felpaprikázott Martonosiak Sőreg Noémi, Borsos Csenge, Jurgács Ramóna Bende Teodóra
68. Vajdaság Péterréve Samu Mihály Általános Iskola Kompos-lányok Árpás Anna, Bartusz Rita, Bovánovics Lúcia Györe Decsov Emese
69. Vajdaság Szaján Móra Károly Általános Iskola Falusi csibészek Kátity Anna, Kovács Anikó, Domonkos Martin Bába Csilla
70. Vajdaság Szaján Móra Károly Általános Iskola Szép szajányi jányok Kovács Noémi, Szabó Laura, Visnyei Viktória Bába Csilla
71. Vajdaság Törökfalu Százszorszép Művelődési Egyesület Százszorszép aranyhajak Csuzdi Lorella, Csuzdi Loretta, Gődér Fanni Csuzdi Judit
72. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Gesztenyék Katona Noémi, Nagy Dorottya, Nagy Abonyi Zsóka Kormányos Katona Gyöngyi
73. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Három vándor Menyhárt Kata, Polyák Emma, Zsoldos Csenge Kormányos Katona Gyöngyi
74. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Lángelmék Balog Emese, Bicskei Barbara, Hajagos Éva Kormányos Katona Gyöngyi
75. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Tiszavirág Barna Emília, Csáki Márton, Szarka Kitti Kormányos Katona Gyöngyi
76. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Zentai Révészek Malčić Blanka, Nagy Fanni, Urbán Viktória Kormányos Katona Gyöngyi
77. Vajdaság Zenta Stevan Sremac Általános Iskola Emlékiskola Zyntha Bognár Anka, Király Ella, Lakatos Réka Kormányos Katona Gyöngyi