932 találatok száma
Magtamás Csilla (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Batta György: Édesanya Iskola: Füleki Gimnázium Felkészítő: Szvorák Zsuzsa Kategória: III. kategória – vers
Csala Bence (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Kántor Péter: A könyvespolc előtt Iskola:Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa Felkészítő: Mgr. Ádám Anikó Kategória: III. kategória – vers
Gál Ádám Vajk (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Vörösmarty Mihály: Szépasszony Iskola: Tarczy Lajos Alapiskola, Hetény Felkészítő: Kiss Szilvia Kategória: III. kategória – vers Egyéb díj: 3. helyezés
Bangha Roland (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Szilágyi Domokos: Halál árnyéka – Rekviem Iskola: Selye János Gimnázium, Komárom Felkészítő: Farkas Adrianna Kategória: III. kategória – vers Egyéb díj: 2. helyezés
Urbán Csongor (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Sinka István: Anyám balladát táncol Iskola: Erdélyi János Alapiskola, Nagykapos Felkészítő: Urbán Emőke Kategória: III. kategória – vers Egyéb díj: 1. helyezés
Rigó Áron (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Roald Dahl: Georgie és a csodaszérum Iskola: Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely Felkészítő: Csörgö Marianna Kategória: II. kategória – próza
Pándy Gábor (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Nógrádi Gábor: Vizisikló Iskola:Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa Felkészítő: Mgr. Fedor Erika Kategória: II. kategória – próza
Naňo Nimród (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Karinthy Frigyes: Az emberke tragédiája Iskola: MTNY Alapiskola Marcelháza Felkészítő: Naňo Boglárka Kategória: II. kategória – próza
Mikóczi Lili (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Janikovszky Éva: Kire ütött ez a gyerek? Iskola: Alapiskola, Fél Felkészítő: Mgr. Méryová Tímea Kategória: II. kategória – próza Egyéb díj: A zsűri különdíja
Gál Noémi (Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - 2018)
Részletek
Produkció: Fülöp Adrián: Bogaraim (részlet) Iskola: Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár Felkészítő: Németh Zsuzsa Kategória: II. kategória – próza
932 találatok száma