27 találatok száma
Poloska Színház (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Ivan Holub: Temetés (egyfelvonásos vígjáték) Rendező: Varga Viktor és Dósa Zsuzsa Fenntartó: Nagymegyer önkormányzata, Városi Művelődési Központ Minutázs: 80 perc Egyéb díjak: –
Zsákszínház – Színjátszó csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Stephen King: Tortúra (pszicho thriller) Rendező: Mázik István, Dr. Fenntartó: Zsákszínház Polgári Társulás Minutázs: 90 perc Egyéb díjak: –
Rétei Színjátszó Csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Carlo Goldoni, fordította Magyarósi Gizella: A hazug (vígjáték 2 részben) Rendező: Pomichal Mária Fenntartó: Csemadok Rétei Alapszervezet Minutázs: 120 perc Egyéb díjak: legjobb alakítás: Farkaš Irma (Réte) legjobb színpadkép díja
Édes Kettes – Színjátszó csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Eve Ensler: Alávalók (monodráma – interjú összeállítás) Rendező: Gyetvai Viktória Fenntartó: Füleki Zsákszínház tagjai – önfenntartók Minutázs: 35 perc Egyéb díjak: legjobb női alakítás: Gyetvai Viktória (Fülek)
Nefisz – Színjátszó csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Kéri Ferenc: Lopótök, avagy a Mari nem olyan (pajzán népi komédia) Rendező: Csorba István és Csorba Nóra Fenntartó: Csemadok Nemesócsai Alapszervezet Minutázs: 45 perc Egyéb díjak: Németh Péter-díj: Hölgye Boglárka... Bővebben
Vezekényi Görbetükör Színjátszó Kör (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Hobot Csaba és Ivány Árpád: Csakárenyi történetek (esztrádműsor) Rendező: Hobot Csaba és Ivány Árpád Fenntartó: Csemadok Vezekényi Alapszervezet Minutázs: 30 perc Egyéb díjak: legjobb férfi alakítás: Ivány Árpád (Vezekény) legjobb... Bővebben
Féktelen komédiások I.E.T. (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: A szerző nem ismert / vegyes: Csillár (esztrádműsor) Rendező: Forró Attila Fenntartó: önfenntartók Minutázs: 50 perc Egyéb díjak: –
Bodrogközi Színjátszók (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Jean Cocteau: Rettenetes szülők (dráma) Rendező: Illésné Popália Irén Fenntartó: Királyhelmeci VMK és a Csemadok Hajdok Géza Alapszervezete Minutázs: 120 perc Egyéb díjak: –
Nánai Színjátszó Csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2014)
Részletek
Versenyelőadás: Darvas Szilárd és Olivér: Theater Mucsa (vígjáték) Rendező: Lengyelfalusi Juhász Mária Fenntartó: Nánai Községi Hivatal Minutázs: 50 perc Egyéb díjak: legjobb epizódszereplő: Matus Orsolya (Nána) egyéni alakításdíj: Góra Róbert (Nána)... Bővebben
Csécsi Éneklő Hagyományőrző Csoport (Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál - 2015)
Részletek
Versenyelőadás: Saját gyűjtemény és válogatás: Igazságos bíró (jelenet, falusi komédia) Rendező: Snyír Mária Fenntartó: Csemadok Csécsi Alapszervezete Minutázs: 25 perc Egyéb díjak: Díj a magyar nyelv őrzőinek őszinte színpadi játékáért
27 találatok száma