Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny, elődöntő Bátkán
2017. május 9-én kedden, Bátkában. Helyi szervező: Bátkai Alapiskola
Program:
8:00 – 8:30 Prezentáció
8:30 – 8:40 Megnyitó
8:40 – 12:30 Verseny
1. és 2. kategória / 3. kategória / 4. kategória
12:30 – 13:15 Ebéd
13:15 – 14:00 Szakmai értékelés a felkészítők részére
A résztvevő gyerekeknek Écsi Gyöngyi mesél és Kovács Marcell zenél
14:00 Eredményhirdetés
A résztvevők és kísérők számára ebédet biztosítunk. Az útiköltséget nem áll módunkban megtéríteni.
Továbbá értesítjük önöket, hogy a VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője 2017. június 4 – 5-én, Rozsnyón kerül megrendezésre.
Bővebb információk:
Szakmai kérdések tekintetében: Varga Norbert, 0908/041947
Szervezési kérdések tekintetében: Huszár László, 0905/358 529
Versenyzők:
ID: | Iskola, óvoda: | Kategória: | Versenyző neve: | Versenyző lakhelye: |
1. | Iskola utcai óvoda | 1. kategória, óvodások | Heinrich Zsófia | Tornalja |
2. | Iskola utcai óvoda | 1. kategória, óvodások | Miko Lilianna | Tornalja |
3. | Iskola utcai óvoda | 1. kategória, óvodások | Molnár Bálint | Tornalja |
4. | MTNY AI és Óvoda Abafalva | 1. kategória (óvodások) | Radics Letícia | Sajószentkirály |
5. | Iskola utcai óvoda | 1. kategória, óvodások | Újpál Natália | Tornalja |
6. | Magán alapiskola – Creative, Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Agócs Enikő | Rim. Sobota |
7. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Badinka Natália | Guszona |
8. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 2. kategória (1-3. évf.) | Bášti Fanni | Tornalja |
9. | Bátkai Alapiskola | 2. kategória (1-3. évf.) | Borič Bianka | Bátka 176 |
10. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Csank Máté | Gömördétér |
11. | Magán alapiskola – Creative, Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Deme Krisztián | Kerepec 205 |
12. | Bátkai Alapiskola | 2. kategória (1-3. évf.) | Hencz Anna Fruzsina | Bátka 174 |
13. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Kovács Szofi | Magyarhegymeg |
14. | Magán alapiskola – Creative, Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Kozlok Kitti | R.Szombat |
15. | Bátkai Alapiskola | 2. kategória (1-3. évf.) | Kozma Bodza | Bátka 175 |
16. | Alapiskola Szútor | 2. kategória (1-3. évf.) | Lakatos Barbara | Szútor |
17. | Alapiskola Szútor | 2. kategória (1-3. évf.) | Lakatos Géza | Szútor |
18. | MTNY AI Baraca | 2. kategória (1-3. évf.) | Lovas Gergő | Barca 52 |
19. | MTNY AI Baraca | 2. kategória (1-3. évf.) | Lovas Martina | Barca 54 |
20. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Máté Kristóf | Rimaszombat |
21. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Ondrejcsák Anna | Rimaszombat |
22. | MTNY AI és Óvoda Abafalva | 2. kategória (1-3. évf.) | Ruszó Tamás | Abaflava 135. |
23. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 2. kategória (1-3. évf.) | Singlár Máté | Serke |
24. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 2. kategória (1-3. évf.) | Sofranko Áron | Runya 33 |
25. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 2. kategória (1-3. évf.) | Szabon István | Tornalja, Iskola 22 |
26. | Bátkai Alapiskola | 2. kategória (1-3. évf.) | Szívos Alexandra | Bátka 80 |
27. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 2. kategória (1-3. évf.) | Szívós Lilla | Lenke 80 |
28. | Alapiskola Szútor | 2. kategória (1-3. évf.) | Tóth Katalin | Rimaszombat |
29. | Alapiskola Szútor | 2. kategória (1-3. évf.) | Váradi Emília | Szútor |
30. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 2. kategória (1-3. évf.) | Váradi Tibor | Rimaszombat |
31. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 2. kategória (1-3. évf.) | Zagyi Emma | Détér |
32. | Tompa Mihály Ref. Gimnázium, Csemadok ASZ Rimaszombat | 3. kategória (4-6. évf.) | Antal Márk | Sirkovce 9. |
33. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 3. kategória (4-6. évf.) | Beke Stefánia | Tornalja |
34. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 3. kategória (4-6. évf.) | Bobál Dániel | Pálfala |
35. | Alapiskola Várgede | 3. kategória (4-6. évf.) | Bohó Emília | Várgede |
36. | MTNYAI Hanva | 3. kategória (4-6. évf.) | Borbás Zoltán | Hanva |
37. | Alapiskola Várgede | 3. kategória (4-6. évf.) | Busa Annamária | Várgede |
38. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 3. kategória (4-6. évf.) | Cibuľa Jennifer | Jesenské |
39. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 3. kategória (4-6. évf.) | Cibuľa Larissza | Družstevná |
40. | Bátkai Alapiskola | 3. kategória (4-6. évf.) | Farkas Károly | Baraca 45 |
41. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 3. kategória (4-6. évf.) | Gaál Bianka | Gömörpanyit |
42. | Alapiskola Várgede | 3. kategória (4-6. évf.) | Kikín Etelka | Várgede |
43. | Alapiskola Rimaszécs | 3. kategória (4-6. évf.) | Lakatos Noémi | Rimavská Seč |
44. | Bátkai Alapiskola | 3. kategória (4-6. évf.) | Lázók Christofer | Bátka 150 |
45. | Alapiskola Várgede | 3. kategória (4-6. évf.) | Máté Julius Jonathán | Várgede |
46. | Bátkai Alapiskola | 3. kategória (4-6. évf.) | Máté Vanessa | Balogtamási 23 |
47. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 3. kategória (4-6. évf.) | Molnár Monika | Serke |
48. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 3. kategória (4-6. évf.) | Nagy Máté | Sőreg |
49. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 3. kategória (4-6. évf.) | Pál Ádám | Sajószentkirály |
50. | Bátkai Alapiskola | 3. kategória (4-6. évf.) | Rencsok Nikolett | Rakottás 57 |
51. | Bátkai Alapiskola | 3. kategória (4-6. évf.) | Szajkó Csilla | Baraca 48 |
52. | MTNY AI Baraca | 3. kategória (4-6. évf.) | Szajkó Sándor | Barca 3 |
53. | MTNY AI és Óvoda Abafalva | 3. kategória (4-6. évf.) | Váradi István | Abafalva 196. |
54. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 3. kategória (4-6. évf.) | Veréb Fanny | Tornalja |
55. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 4. kategória (7-9. évf.) | Asztalos Nikolett | Tornalja |
56. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 4. kategória (7-9. évf.) | Csank Mátyás | Gömördétér |
57. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 4. kategória (7-9. évf.) | Farkaš Dániel | Rimaszombat |
58. | Bátkai Alapiskola | 4. kategória (7-9. évf.) | György Roland | Radnovce |
59. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 4. kategória (7-9. évf.) | Habodász Krisztián | Gömördétér |
60. | Alapiskola Várgede | 4. kategória (7-9. évf.) | Kikín Letícia | Várgede |
61. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 4. kategória (7-9. évf.) | Kusza Krisztián | Serke 290 |
62. | Tompa Mihály Alapiskola – Rimaszombat | 4. kategória (7-9. évf.) | Lőkös Adrián | Dobóca |
63. | Kazinczy Ferenc MTNYA, Tornalja | 4. kategória (7-9. évf.) | Nagy Csongor Ákos | Hanva |
64. | Alapiskola Várgede | 4. kategória (7-9. évf.) | Rácz Ágnes | Várgede |
65. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 4. kategória (7-9. évf.) | Ruszó Chiara | Simonyi 13 |
66. | Szombathy Viktor Alapiskola – Feled | 4. kategória (7-9. évf.) | Zagyi Klaudia | Serke 208 |