Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Bíborpiros szép rózsa országos elődöntője, Rozsnyón

2017 október 22., du. 1:00
Helyszín : Rozsnyó (Rožňava)

Esemény részletek


2017. október 22-én, vasárnap – a Történelmi Városházán, a Csemadok Rozsnyói Területi Választmánya és rozsnyói alapszervezete szervezésében.

Az országos elődöntő programja:
12.30-13.00 – Megérkezés, prezentáció
13.00-13.15 – Megnyitó, a fellépési sorrend ismertetése

13.15-14.00 – Térpróbák
14.00-16.00 – Elődöntő az I. korcsoportnak (kisterem) – citerazenekar, népdalkörök, énekesek
16.00-17.00 – Frissítők, közben szakmai értékelések
17.00-18.00 – Közös eredményhirdetés

13.15-14.00 – Térpróbák
14.00-16.00 – Elődöntő a II. korcsoportnak (színházterem) – népdalénekesek, népdalkörök
16.00-17.00 – Frissítők, közben szakmai értékelések
17.00-18.00 – Közös eredményhirdetés

A vetélkedő elektronikus adatlapját ITT töltheti ki.
Az adatlap visszaküldése fontos, azt jelenti, hogy a meghívónkat megkapták, ennek alapján állítjuk össze az elődöntő programját, és a konferanszié szövegét.

Szereplők (nem fellépési sorrend):

1. korcsoport (kisterem)

ID A csoport / egyén neve: Település Korcsoport Kategória
1 Buzitai Alapiskola citerazenekara Buzita 1 citerazenekar
2 Buzitai Alapiskola citerazenekara-fiatalabb korosztály Buzita 1 citerazenekar
3 Nefelejcs citerakör Rozsnyó 1 citerazenekar
4 Boczán Anna Fruzsina Nagykapos 1 hangszer, citera
5 Grulyó Kornélia, Jano Paulína Torna 1 népdal (duó)
6 Három a lány Rozsnyó 1 népdal (duó)
7 Nagy Lilla, Bodnár Ramóna, Tisza Mária Rozsnyó 1 népdal (duó)
8 Korintus Beáta és Korintus László Hárskút 1 népdal (duó)
9 Bodor Karolina Magyarhegymeg 1 népdal (szólista)
10 Bohuš Edina Alexandra Rimaszombat 1 népdal (szólista)
11 Kovács Kitti Szádalmás 1 népdal (szólista)
12 Dendis Izabella Rozsnyó 1 népdal (szólista)
13 Fábián Tímea Rozsnyó 1 népdal (szólista)
14 Šmajda Bernadett Rozsnyó 1 népdal (szólista)
15 Tóth András Csicser 1 népdal (szólista)
16 Berta Lucia Fanni Kenyhec 1 népdal (szólista)
17 Korán Tímea Kenyhec 1 népdal (szólista)
18 Viszlai Anna Rozália Szepsi 1 népdal (szólista)
19 Jačman Anikó 1 népdal (szólista)
20 Gubala Nikolett 1 népdal (szólista)
21 Korintus László Hárskút 1 népdal (szólista)
22 Galáris Énekegyüttes Fülek 1 népdalkör
23 Hóvirág népdalkör Tornalja 1 népdalkör
24 Csalogány népdalkör Tornalja 1 népdalkör
25 Rozmaringsarj Gyermek Néptánccsoport Szina 1 népdalkör
26 Rozmaringsarj Népdalkör Hárskút 1 népdalkör

 2. korcsoport (színházterem)

ID A csoport / egyén neve: Település Korcsoport Kategória
1 Demko András mérnök Nagyida 2 népdal (szólista)
2 Rezes Gyula Szepsi 2 népdal (szólista)
3 Červený Éva Áj 2 népdal (szólista)
4 Gebe János Jólész 2 népdal (szólista)
5 Mezeicsokor éneklőcsoport Fülekkovácsi 2 népdalkör
6 Szivárvány Énekkar Nagybalog 2 népdalkör
7 Almágyi Népdalkör Almágy 2 népdalkör
8 Mezei Virágok-vegyes Tornagörgő 2 népdalkör
9 Imregi hagyományőrző csoport Imreg 2 népdalkör
10 Gyöngyvirág népdalkör Szetnmária 2 népdalkör
11 Szepsi Asszonykórus Szepsi 2 népdalkör
12 Cserepszin Éneklőcsoport Makranc 2 népdalkör
13 Búzakalász Éneklőcsoport Bodolló 2 népdalkör
14 Rozmaring Hagyományőrző Csoport Szina 2 népdalkör
15 Rozmaring Néptáncegyüttes Szina 2 népdalkör
16 Gyöngyvirág éneklőcsoport Várhosszúrét 2 népdalkör
17 Cházár András Népdalkör Jólész 2 népdalkör
18 Csattogó vegyeskar Krasznahorkaváralja Krasznahorkaváralja 2 népdalkör
19 Andrássy Dénes Férfikar Rozsnyó 2 népdalkör
20 Bíborka Népdalkör Hosszúszó 2 népdalkör
21 Bokréta Népdalkör Szádalmás 2 népdalkör
22 Kéknefelejcs Népdalkör Várhosszúrét 2 népdalkör
23 Szalóka Éneklőcsoport Szalóc 2 népdalkör
24 Rozmaring Férfikar Hárskút 2 népdalkör
25 Kecsői Hagyományőrzők Kecső 2 népdalkör hangszeres

 

ID86321
Módosítás dátuma2017. szeptember 19.

Ha hibát talált, jelentse!

Üzenőfal