Szlovákiai Magyar Művelődési Intézet - Dunaszerdahely
Maďarský osvetový inštitút na Slovensku, n.o. | Hungarian Cultural Institute in Slovakia | Dunajská Streda
a CSEMADOK szakmai háttérintézménye

Bíborpiros szép rózsa országos elődöntője, Pereden

2015 október 24., de. 10:00
Helyszín : Pered (Tešedíkovo)

Esemény részletek


2015. október 24.,  (szombat) Pered, kultúrház

Az országos elődöntő programja:

12.00-13.00 Megérkezés, prezentáció
13.00-14.00 Térpróbák – két helyszínen
14.00-től Elődöntők – két helyszínen:

Eskettető terem:
I. korcsoport: népdalénekesek, népdalkörök, 1-2. kategória – citerazenekarok / II. korcsoport: népdalénekesek
13.00-14.00 – Térpróbák – a fellépési sorrend ismertetése
14.00-15.00 Elődöntő I. rész
15.00-15.15 Szünet
15.15-16.45 Elődöntő II. rész
16.45-17.30 Szünet, a zsűri tanácskozása, frissítők
17.30-18.30 Eredményhirdetés, szakmai értékelés

Színházterem:
II. korcsoport:népdalkörök, népdalkörök hangszeres kísérettel
13.00-14.00 – Térpróbák, a fellépési sorrend ismertetése
14.00-15.30 Elődöntő I. rész
15.30-15.45 Szünet
15.45-17.15 Elődöntő II. rész
17.15-18.00 Szünet, a zsűri tanácskozása, frissítők
18.00-19.00 Eredményhirdetés, szakmai értékelés

Az országos elődöntőn szereplő versenyzők – fellépési sorrend:

1. helyszín – Eskettető terem:

ID: A csoport (egyén) neve: Járás Település: Korcsoport Kategória
01 Százdi citeraegyüttes LV Százd 2 citerazenekar
02 Nagyabonyi citerazenekar DSZ Nagyabony 2 citerazenekar
03 Ozsvald Dávid LV Százd 2 hangszerszólista
04 RÉV citerazenekar GA Királyrév 1 citerazenekar
05 Rozmaring-ág Citerazenekar NZ Szímő 2 citerazenekar
06 Sústya Citerazenekar KN Naszvad 2 citerazenekar
07 Vankó Ferenc GA Pered 2 hangszerszólista
08 Csalogány Gyermek Éneklőcsoport GA Felsőszeli 1 népdalkör
09 Molnár Zsófia GA Felsőszeli 1 népdal (szólista)
10 Baka Rebeka LV Érsekkéty 1 népdal (szólista)
11 Béhr András Bertalan DSZ Csiliznyárad 1 népdal (szólista)
12 Deme Attila KN Ógyalla 1 népdal (szólista)
13 Žiacsek Margaréta GA Zsigárd 1 népdal (szólista)
14 Lauko Evelin LV Farnad 1 népdal (szólista)
15 Baláž Noémi LV Farnad 1 népdal (szólista)
16 Bernáth Eszter DSZ Bős 1 népdal (szólista)
17 Mihalovič Veronika GA Taksony 1 népdal (szólista)
18 Ifjú Pántlika zenekar DSZ Dunaszerdahely 1 népzenekar
19 Sámson Dalila GA Pozsony 1 népdal (szólista)
20 Tám Dóra KN Somorja 1 népdal (szólista)
21 Vadkerty Bíborka DSZ Nyékvárkony 1 népdal (szólista)
22 Végh Botond DSZ Nyékvárkony 1 népdal (szólista)
23 Zsoldos Viktória DSZ Nagymegyer 1 népdal (szólista)
24 Végh Lili KN Somorja 1 népdal (szólista)
25 Végh Csongor DSZ Nyékvárkony 1 népdal (szólista)
26 Bohák Emese LV Érsekkéty 1 népdal (szólista)
27 Botló Csenge DSZ Csilizradvány 1 népdal (szólista)
28 Farkas Gábor LV Farnad 1 népdal (szólista)
29 Kovács Barbara KN Somorja 1 népdal (szólista)
30 Molnár Nikolett KN Ógyalla 1 népdal (szólista)
31 Pleva Levente GA Alsószeli 1 népdal (szólista)
32 Szabó Júlia KN Naszvad 1 népdal (szólista)
33 Urbán Sára GA Pozsony 1 népdal (szólista)
34 Balázs Katalin LV Zseliz 2 népdal (szólista)
35 Holec Ilona NR Alsóbodok 2 népdal (szólista)
36 Márkus Norbert NZ Párkány 2 népdal (szólista)
37 Csudai Judit KN Marcelháza 2 népdal (szólista)
38 Fekete László NZ Párkány 2 népdal (szólista)
39 Korpás Réka KN Révkomárom 2 népdal (szólista)
40 Méry Rebeka DSZ Somorja 2 népdal (szólista)
41 Kovács Ildikó DSZ Csilizradvány 2 népdal (szólista)
42 Márkus Tímea NZ Párkány 2 népdal (szólista)
43 Végh Andrea DSZ Nyékvárkony 2 népdal (szólista)


2. helyszín – Színházterem:

ID: A csoport (egyén) neve: Járás Település: Korcsoport Kategória
1 Harmónia Női Éneklőcsoport GA Vízkelet 2 népdalkör
2 Kodály Zoltán népdalkör KN Nemesócsa 2 népdalkör
3 Margaréta népdalkör DSZ Felsőpatony 2 népdalkör
4 Kék Iringó éneklő csoport DSZ Csilizradvány 2 népdalkör
5 Nagyszarvai népdalkörr DSZ Nagyszarva 2 népdalkör
6 Nyitracsehi Férfikórus NR Csehi 2 népdalkör
7 Rozmaring asszonykórus LV Farnad 2 népdalkör
8 Alsószeli Magyar Dalkör – férfiak GA Alsószeli 2 népdalkör
9 Árvalányhaj népdalkör KN Perbete 2 népdalkör
10 Tardoskeddi Férfikar NZ Tardoskedd 2 népdalkör
11 Téliződ Hagyományőrző Női Éneklőcsoport NR Nyitrageszte 2 népdalkör
12 Nagyölvedi Rozmaring Népdalkör LV Nagyölved 2 népdalkör
13 Érsekkétyi Pacsirta Éneklőcsoport LV Érsekkéty 2 népdalkör
15 Csillagfürt népdalkör DSZ Nagyabony 2 népdalkör hangsz.kís.
16 Búzavirág férfi éneklőcsopoprt KN Naszvad 2 népdalkör
17 Cimbora-népdalkör KN Béke – Sárosfa 2 népdalkör
18 Fodros menyecskekórus-Kincses citerazenekar KN Marcelháza 2 népdalkör hangsz.kís.
19 Búzavirág női éneklőcsoport KN Naszvad 2 népdalkör
20 Kéknefelejcs népdalkör DSZ Nagymegyer 2 népdalkör
21 Gyöngykaláris Éneklőcsoport GA Nemeskosút 2 népdalkör
22 Fagyöngy népdalkör Imely KN Ímely 2 népdalkör
23 Fehér Akác asszonykórus NZ Tardoskedd 2 népdalkör
24 Búzavirág női népdalkör KN Béke 2 népdalkör
25 Alsóbodoki Hagyományőrző asszonykórus NR Alsóobodok 2 népdalkör
26 Búzavirág vegyes éneklőcsoport KN Naszvad 2 népdalkör hangsz.kís.
27 Nagycétényi Kútyika Női Éneklőcsoport NR Nagycétény 2 népdalkör
28 Felsőszeli Férfikar GA Felsőszeli 2 népdalkör
29 Rozmaring citera és népdalkör NZ Szímő 2 népdalkör hangsz.kís.
30 Martosi Hagyományőrző Együttes NR Martos 2 népdalkör
31 Vadvirág Hagyományőrző Csoport KN Dunamocs 2 népdalkör hangsz.kís.
32 Vásárúti Dalárda DSZ Vásárút 2 népdalkör
33 Rozmaring Vegyes Éneklőcsoport GA Felsőszeli 2 népdalkör
34 Szivárvány asszonykórus LV Nagysalló 2 népdalkör

 

ID63757
Módosítás dátuma2015. október 15.

Ha hibát talált, jelentse!

Új Üzenőfal